reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kinga - calym sercem a nawet dwoma jestem dzis z toba:) Musi sie udac - przesylam moc fluidkow~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jogo, Martaczi - dziewczyny powodzenia na wizytach oby same pozytywne wiesci, wiem ze sie martwicie ale wasze dzieciaczki sa bardzo silne:)

Majka - powodzenia na transferku
 
reklama
Kinga trzymam kciuki :)

Majka powodzenia :), żeby Twój maluszek mocno się Ciebie trzymał :)

Czarna ja za stymulację zapłaciłam około 1800żł
 
Kinga - trzymaj się:) sama jakoś się stresuję na te Twoje wyniki:)

Lilia - co do komórek to już Fusun Ci napisała. Co do pałeczek to najpierw te dopochwowe weź np. stary i znany Lactovaginal lub ostatnio miałam cośtam Femina:) a potem to już doustnie a z nich dr Jerzak poleca Trivagin. Ja zazwyczaj zmieniam bo mają one jednak trochę inne składy. Ostatnio miałam iladian.
 
Kinga moje kciuki caly czas zasisniete!!!!

Ja dzwonilam do kliniki i mam wizyte w srode na 12.50. Podsumowanie pierwszego podejscia i omowienie planu nastepnego. Mysle ze teraz powonnam isc dlugim protokolem bo krotki byl beznadziejny w moim przypadku.
 
Cześć dziewczyny , zamiast pracować to odczytuję Wasze zaległe posty , a jest tego trochę ..........

Kinga - Zacznę od Ciebie , trzymam kciuki z całych sił za wysoką betę.:tak:


Giza - Cieszę się , że już po histero . Długi protokół to tak jak dziewczyny Ci pisały poprzedzony jest tabletkami anty. Z tego co pisałaś to masz anty tylko na 1 cykl? Także szybko zleci.

mmm - Luteinę jak najbardziej brać tak jak masz rozpisaną. Chyba że wyjdzie Ci transfer powiedzmy na 7 rano a luteinę bierzesz +/- godzina to wtedy można bezpośrednio po transferze zaaplikować.

alternatywa
- jeżeli chodzi o dawkę acardu to ja brałam 75 a o relanium to sama lekarza zapytałam ale wcześniej zapytałam czy się już spotkał z tym lekiem przy in vitro i jak powiedział że tak to wtedy powiedziałam że tez bym chciała spróbować.

Madzia76 - Gratuluję blastusi:-)

Lilia
- Ja miałam już nawet nie wiem ile razy badanie na chlamydię , w ostatnim czasie miałam na pewno 2 razy z krwi i raz z wymazu . za każdym razem wynik negatywny. Ponieważ u M wyszedł wynik dodatni tzn że ja też muszę mieć wirusa w narządach jak to lekarz powiedział mimo negatywnych wyników i dlatego razem mamy antybiotyki.
 
Bziumelka - Kochana a Ty robiłaś powtórkę bety? Ja ostatnio będąc na becie usłyszałam, że przede mną dziewczynie wyszła beta dopiero 10 dpt blastocysty. Jak robiła 7dpt nie miała nic i nie dawali Jej za dużo nadziei. A jak się okazało jest w ciąży. Tobie 7dpt coś wyszło, miałaś transfer mrożonego zarodka a te czasami zagnieżdżają się później, nie chciałaś powtórzyć badania?
 
Cześć dziewczyny
No ja właśnie też w robocie ale muszę posty nadrobić wiec praca jakos nie specjalnie mnie interesuje.

Ja za stymulacje płaciłąm 3000 zł wiecej mi nie wyszło i jeszcze menopur mi został.

Kinga bardzo bardzo mocno zaciskam kciukaski za Twoją wysoka betę

Lilia ja mza każdym razem mam badanie na chlamydie i mój emek też za pierwszym razem wyszło mi ze mam wirusa i razem bralismy antybiotyk i to przez miesiac. Doktor powiedział mi ze być moze ta chlamydia spowodowała takie spustoszenie w moich narzadach rodnych bo endometrioza szybko została odkryta i była leczona, wiec jest mozliwe ze to chlamydia [powiedział mi ze to jest wstrętne paskudztwo. Ale teraz w baraniach wychodzi mi ze juz przeszłąm i jest oki.

Majka Tobie też zyczę z całego serduszka powodzenia.

ja dzisiaj robiłam bad. progesteronu, estradiolu i tsh dzis mam 4dpt. jak bedę miała wyniki to pozwolicieze je z Wami skonsultuje.:-D:-D:-D
 
Dziewczyny transfer o 18.30. Dalej mam 7 zarodków 4 lepsze trzy slabsze ale te lepsze są jeszcze w stanie moruli. Lekarz powiedział że do wieczora powinny być gotowe blastki. Co myślicie troche wolne te moje komórki?
 
reklama
Do góry