reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
podchodzę pierwszy raz , wcześniej miałam 3 cykle stymulujące, potem 3 inseminacje, nic nie pomagało ... dostaliśmy się do programu dot. in vitro ;-) więc mówię że trzeba spróbować może to jedyna szansa ... przed in vitro brałam zastrzyki Gonal,Cetrotide, potem przed samym zabiegiem Ovitrelle. teraz dostałam luteina, duphaston, femibion, acard, encorton. i czekam na rozwój sytuacji ... zarodki miałam podane w trzeciej dobie ...
 
Witam.Tak podczytuję Wasze wpisy od jakiegoś już czasu,ale dzisiaj odważyłam się odezwać.Ja testuję w sobotę .To moja trzecia już stymulacja a czwarty transfer.Moim największym osiągnięciem jest dziecko przy pierwszym podejściu.A teraz czekam na drugi cud.
 
Ja podchodze drugi raz tzn mam nadzieje że już jutro zaczne drugą stymulacje . A poprzednim razem też brałam Gonal , Ovitrelle pózniej acard , fembion itp . Dziś skończyłam brać Marvelon na wyciszenie jajników . Ehhh i trzeba spróbować kolejny raz .
 
Dziękuję kochane za słowa otuchy. A propo gdyby któraś potrzebowała receptę na estrofem. Duphaston lub utrogestan to niech napisze do mnie na priv. Nie jest mi już potrzebna więc za darmo mogę przesłać pocztą. Tylko że na 100 % mam płatne.
 
Tak Lenkobar to duży sukces ale teraz podchodzę drugi raz na dofinansowaniu jakby nic z tego nie wyszło to zostaje mi tylko jedna stymulacja-odstatnia.Bardzo ciężko się stymuluję.7-5 komórek a co do czego to 1 blastocysta a mrożaczków brak.
 
Kinga_1 - strasznie mi przykro, brak słów by wyrazić emocje :(.

Pyscek, Marta 12 - Witajcie na forum :-).

Pyscek - niech maleństwo wgryza się w mamusię!!
 
Witam.Tak podczytuję Wasze wpisy od jakiegoś już czasu,ale dzisiaj odważyłam się odezwać.Ja testuję w sobotę .To moja trzecia już stymulacja a czwarty transfer.Moim największym osiągnięciem jest dziecko przy pierwszym podejściu.A teraz czekam na drugi cud.
 
reklama
Pyscek witaj w naszym gronie. Powodzonka i niech dzidziuś zostanie z Tobą, jesteśmy jak by w podobnej sytuacji ja dzis jestem 4dpt i też czekam na mój cud.

Marta witaju u Nas, faktycznie pierwsze podejscie i juz dzidziuś bo wielki sukces trzymam kciuki oby i tym razem sie udało.
 
Do góry