reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam,

Jestem calkowitą świeżynką w temacie i jutro zaczynam pierwszą stymulację i nie wiem czego oczekiwac po samopoczuciu, objawach i wszystkim co sie z tym wiarze?! Pomóżcie!!! Jak to jest z alkoholem i ogolnie nakazami i zakazami??
 
reklama
hej kejth, każda z nas inaczej reaguje na leki, wszystko też zależy od dawek. nakazy to zdrowo się odżywiać, jeść dużo białka i idieta lekkostrawna. Dziewczyny są znawczyniami, bo mi jakoś nie idzie żeby do wszystkich zaleceń się stosować :/ no i łykać witaminy.
Powiedz a gdzie się leczysz/? i nie bój się - to nie takie straszne
a mnie 7 dnia stymulacji pierso bola , matko mam nadzieje że nie rosną...<wow>
 
Fusun, super wiesci :)

Daria przed punkcja nic nie bierz, dopiero po. Ja bralam unidox 3 dni od dnia punkcji 2x1. Luteine "100" rozowa powinnas brac dopochwowo ale 3x4 to chyba za duzo, moze to rozpiska dla "50"? A podjezykowa tez masz? Jest w innych opakowaniach, takich sloiczkach plastikowych, nie w listkach.


kasik36 wiec doszlam na mojej rozpisce ze unidox mam wziasc jutro 2x1 i w dniu punkcji , luteina mam tę różową "100" a w sloiczkach niemam mam takze w listku ale taka w zielono bialym opakowaniu "50mg"..... kurcze obawiam sie ze moje pechole w piatek beda male.. :(:no:
 
Ja zaraz wychodzę z tej pracy, bo już nie mogę tu siedzieć.
I do kościóła na 17, co by się pomodlić za kropka:happy2:
 
Daria, normalnie nie mogę z Tobą:-)
Weź się napij meliski, ewentulanie relanium mogę Cię poczęstować, niezłe fazy po nim są:-D
haha :-)calineczka jestes moim rozbawicielem jakby to niebrzmialo :D ja tez lece do kosciolka ale na 18 pomodlic sie za moje jajeczka i pozytywny przebieg calej procedury :)
 
Dariaa może masz możliwość by zadzwonić do kliniki poprosić o konsultację? wówczas lekarz spojrzałby na Twoją historię ,zalecenia, itp. i rozwiałby wątpliwości? ja bym tak zrobiła..
 
Dariaa i calineczkaa pomyślcie o mnie w kościółku:-) ja grzesznica nie idę, ale u nas w Bydgoszczy jakiś wirus grypowy szaleje i nie chce się narażać, bo we wtorek transfer... Wy też tam unikajcie kichających i prychających:tak:
 
reklama
Dariaa może masz możliwość by zadzwonić do kliniki poprosić o konsultację? wówczas lekarz spojrzałby na Twoją historię ,zalecenia, itp. i rozwiałby wątpliwości? ja bym tak zrobiła..


andromeda5 jasne ze sie pomodlimy i za Ciebie a nawet za wszystkie dziewczyny na forum:)! co do moich watpliwosci wiem juz jak brac ten udnidox a luteine zapytam w piatek po punkcji bo i tak dopiero wtedy ja bede brala:) dzis gonapeptyl o 18 i o 20 choraagon 5000j no i kwas foliowy a jutro juz udnidox i kwas foliowy i piatek rano punkcja
 
Do góry