reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
monia nie ma czegoś takiego jak pewniak. Kończy się kasa, kończy się zabawa.
Gdybym wiedziała, że tak to będzie wyglądało, już dawno uciekła bym do Invimedu. Oni zadbali o swoich pacjentów. Wszystkich dokończą, bo nie kwalifikowali nowych. A pazerna Invikta kwalifikowała bez limitów i teraz wszyscy, CI co czekają na I, II i III podejście, są udupieni bez żadnej gwarancji, że skończą. A inne kliniki ich nie wezmą, bo większość działa jak Invimed i nie można już zmienić realizatora. Wyjątkiem jest chyba ta ,do której Ty maiłaś szczęście trafić

No tak nie ma, invicta zakwalifikowała ludzi nie patrząc na kasę. Tam gdzie ja jestem to chyba nowa klinika i dlatego nie mieli może ludzi z poprzednich stymulacji lub dostali więcej i może po prostu realnie na to popatrzyli. Jak byłam ostatnio to mówili, żeby dzwonić pod koniec lutego to będzie wiadomo czy się coś zwolniło. Także możesz spróbować jak coś. Może chociaż tak Ci pomogę, a nóż widelec...tylko teraz ani się tam wykreślić, ani tu w razie wu jak będzie miejsce zapisać, bo niewiadomo co będzie.

Porażka kochana.. brak mi słów, nie mogli powiedzieć tego wcześniej? Nie rozumiem tego! Ja myślałam, że na pewno się uda skoro tak Ci mówili, że zadzwonią..
 
Kate dzieki za wyróżnienie posta na różowo.
U mnie też były problemy z przybieraniem na wadze a teraz Igorątko waży 7300 a ma 3,5 miesiąca i tylko kp. Poddalam się całkiem kp. W dzień je średnio co 2.5 godziny i starcza mu 10 minut. Później jest ciumkanie i zabawa albo spanie. W nocy je nawet czesciej niz co dwie godziny. Pierwsze spanie trwa średnio 3.5 godz. A maks 4.5 ale to rzadko.
 
Jesli Ci przybiera okolo 20 dag tygodniowo to jest dobrze i odstawilabym lakator i butle. On sie najada. Próbuj w ciagu dnia tez zeby wytrzymywal te min 2 godz. Ja nie wyciagnelabym tyle o karmieniu jeszcze laktatorem wiec pokarmu masz dużo. Mozesz sobie zrobic małe zapasy jakbys miala gdziesc wyjść lub na wypadek kryzysu laktacyjnego . A tak to karmisz piersią. Później odciagssz i tak w kolko.
 
Emi kp jest bardzo trudne na początku a do tego tak małe dziecko ma bardzo dużą potrzebę bliskości z mamą. Jest w nowym swiecie i tylko Ciebie zna. Jak będziesz dawała przed piersią mm to już koniec karmienia. To lepiej od razu przestaw się na mm. Teraz dziecko rządzi. Je bardzo czesto i dlugo. Ma maly żołądek i pokarm jest szybko strawiany nie to co gipsowe mm ktore trawi sie do 3 godz. To twój wybór. Jak nie masz sił to dawaj mm w nocy ale po podaniu piersi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jest fajna grupa zamknięta na fb. ,,karmienie piersią,, mi dużo dziewczyny pomogły na początku i w sumie dzięki im nie poddałam się i jestem tylko na kp bo bardzo tego chciałam. Choć nie raz mialam chwile zwątpienia szczegolnie jak młody potrafił cały dzień wisieć na cycu.
Teraz ma etap ciekawskiwgo i szybko się rozprasza. Znowu bywa trudno bo sutek wypuszcza i zassysa co boli ale wyciągam mu i wkładam z otoczka
 
Do góry