reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczynki! Powodzenia dzisiaj :* &
Mam pytanie do szcześliwie zaciążonych: ile z Was zauważyło lub podejrzewa krwawienie implantacyjne?
U mnie dziś 9dpt. Żadnego plamienia, a brzuch boli jak na @ :-( a ta zgodnie z planem ma przyjść dopiero w sobotę. Beta w piątek.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie brzuch zaczął dziwnie kręcić tak jak na miesiączkę tak na wieczór 5dpt i podejrzewalam że te bóle i dziwne samopoczucie to skutek implantacji zarodka i może miałam dobre przeczucie bo się udało. Plamienie implantacje występuje wtedy gdy zarodek zagniezdzajac się natrafi na naczynie krwionośne i wtedy dochodzi do plamienia. Cały czas miałam wrażenie jakby coś się działo dziwnego trochę jak na okres a trochę coś nowego ale starałam się myśleć że to jest dobry znak i byłam dobrej myśli żeby nie wywołać myślami @ [emoji6] taka karuzela może miesiączka nie najpewno się udało i tak na okrągło [emoji85][emoji86][emoji87]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam
Byłam na tym wątku rok temu. Niestety, in vitro nieudane.
Mam pytanko czy ktoś robił in vitro w Poznaniu w
MedART, czy ktoś zna ta placówkę i jakie macie z nią doświadczenia? Bardzo proszę o info.
 
Mnie brzuch zaczął dziwnie kręcić tak jak na miesiączkę tak na wieczór 5dpt i podejrzewalam że te bóle i dziwne samopoczucie to skutek implantacji zarodka i może miałam dobre przeczucie bo się udało. Plamienie implantacje występuje wtedy gdy zarodek zagniezdzajac się natrafi na naczynie krwionośne i wtedy dochodzi do plamienia. Cały czas miałam wrażenie jakby coś się działo dziwnego trochę jak na okres a trochę coś nowego ale starałam się myśleć że to jest dobry znak i byłam dobrej myśli żeby nie wywołać myślami @ [emoji6] taka karuzela może miesiączka nie najpewno się udało i tak na okrągło [emoji85][emoji86][emoji87]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Dzięki za odpowiedz :* a w którym dniu cyklu miałaś transfer?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie ten sam problem. M miał 94% plemników niewłaściwych . 1% właściwych A a resztę to grupa C I D a więc tragedia. Dlatego Pani doktor zaleciła aby zapłodnic mi wszystkie komórki. Postaralam się o zaświadczenie od kardiologa lub endokrynologa ale nie miałam wskazan i to było podstawa aby wszystkie komórki zaplodnic gdyż mam 32 lata. Oraz zaleciła aby zrobić separację plemników i nacięcie otoczki komórki oraz aby poczekać do 5 doby gdyz w 3 dobie bardzo dużo komórek odpada i tak było w naszym przypadku. Do 3 doby komórka rozwija się na siłach z komórki a później zaczyna dominować plemnik i przestaja się komórki rozwijać. Mam nadzieję że się nam uda jutro się przekonamy.

Moja corcia jest z klasy D i jest przecudowna. Wiec da sie :)
 
Ja też zamarłam :( Dziś nasza pierwsza rocznica ślubu, nie takich niespodzianek się spodziewałam :(
Krwawienie na razie ustało. Wizytę mam dopiero o 18, ale u innego lekarza, do mojego na dziś już się nie udało dostać. Mój progesteron z piątku to 10,17- lekarz powiedział wtedy, że jest ok i mam nie zwiększać leków. Zobaczymy, co wyjdzie dzisiaj.

Strasznie niski progesteron. Dlatego pewnie to krwawienie...
 
Beta 450,3 -16 dtc hurraaaaaa

Dziewczyny mam pytanie -czy wy zaobserwowalyscie,ze waga wam wzrosła w trakcie stymulacji?ja w ciągu dwóch miesięcy poszłam w górę jakieś 4-5 kg i tak się zastanawiam czy to Moja wina czy wina leków. .....
Gratulacje [emoji1] ja to ciągle w dół i w górę o 2-4kg więc ciężko powiedzieć [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beta 450,3 -16 dtc hurraaaaaa

Dziewczyny mam pytanie -czy wy zaobserwowalyscie,ze waga wam wzrosła w trakcie stymulacji?ja w ciągu dwóch miesięcy poszłam w górę jakieś 4-5 kg i tak się zastanawiam czy to Moja wina czy wina leków. .....
No oczywiscie ze zauwazylam...zwlaszcza brzuch...nawet udac i wciagnac go nie moglam :)
 
reklama
Do góry