reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny byłam dziś na wizycie i powiem że doznalam szoku. Otóż moje komórki nie nadają się do in vitro, musze podchodzić z KD- to już prędzej wiedzialam, ale nie wiedziałam że sama musze sobie znalesc taka kobietę która odda mi swoje jajka! No a niby gdzie ja mam jej szukać, w biedronce na zakupach ???? Dostałam odp od lekarza ze w internecie. Heh myślałam że kliniki mają swoje banki z jajeczkami czy coś na ten styl ale już napewno mi do głowy nie przyszło ze musze sama takiej kobiety szukać. . Co wy na to ?? Jakaś rada się znajdzie ?? Bo ja jeszcze z szoku wyjść nie mogę [emoji33]
Że jak? To jakiś żart chyba! Zmień dziewczyno klinikę bo ta to jakaś pomyłka... U mnie w klinice jest bank nasienia i komórek. A o tym żeby samemu szukać to jeszcze jak żyje nie słyszałam.... [emoji52]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Ja raczej też bym została, ale nie wiem jak to wygląda. Zawsze to znają moją historię i wgl. A co to za klinika, bo nie wiem czy pisałaś, tutaj.

Może na początku pisałam, chodzę do Gyncetrum mają oddziały w Bielsku-Białej, w Katowicach, w Częstochowie a teraz jeszcze otworzyli na Czechach...
 
Dziewczyny byłam dziś na wizycie i powiem że doznalam szoku. Otóż moje komórki nie nadają się do in vitro, musze podchodzić z KD- to już prędzej wiedzialam, ale nie wiedziałam że sama musze sobie znalesc taka kobietę która odda mi swoje jajka! No a niby gdzie ja mam jej szukać, w biedronce na zakupach ???? Dostałam odp od lekarza ze w internecie. Heh myślałam że kliniki mają swoje banki z jajeczkami czy coś na ten styl ale już napewno mi do głowy nie przyszło ze musze sama takiej kobiety szukać. . Co wy na to ?? Jakaś rada się znajdzie ?? Bo ja jeszcze z szoku wyjść nie mogę [emoji33]
Ja też słyszałam, a raczej wiem na 100% że kliniki mają swoje banki.., dziwnie ten lekarz Ci powiedział o_O
 
Od dzisiaj dostałam Menopur i dalej Gonapeptyl, w piątek za tydzień 02-06 następna wizyta i wtedy się dowiem kiedy punkcja ale raczej 05-06 albo 07-06, no chyba, że mi pęcherzyki spłatają figle ;)
a fuuuj, a fuuuuj, a fuuuuuujjjj......, żeby nie zapeszyć ;) hihihiiiii...., żarcik taki oczywiście...
Mam nadzieję, że po tym Menopurze przestanie głowa boleć tak jak boli do tej pory....
Za tydzień w piątek jak pojadę to ma przypomnieć o L4 bo koniecznie od pon 05-06 ma wziąć zwolnienie. No i Pani Doktor nie pozwoliła mi po transferze wracać do domu, spytała czy mam możliwość żeby zostać sobie w jakimś hotelu w Warszawie a nie wracać prawie do Łodzi, powiedziałam, że jak najbardziej zostanę :-D
Co proponujecie, jaki hotel w Warszawie, który jest blisko kliniki czyli w samym centrum i który mnie nie zabije cenowo oczywiście :D
 
Ja raczej też bym została, ale nie wiem jak to wygląda. Zawsze to znają moją historię i wgl. A co to za klinika, bo nie wiem czy pisałaś, tutaj.
A mnie lekarz z kliniki juz dzisiaj pożegnał po tym jak zobaczyl, ze jest zarodek i tętno i kazał do dwóch tygodni zgłosić sie do swojego lekarza prowadzącego. Myślałam, ze jeszcze na jedna czy na dwie wizyty tam pójdę. No to muszę teraz poszukać swojego lekarza.
 
reklama
czerwinska i ta druga Pani doktor ale nazwiska nie pamietam.

A jeśli mogę zapytać to co było nie tak że uciekłaś.?
Czerwińska akurat przygotowywała mnie do transferu ma dziwne podejście do pacjentek dłużej się rozbieralam lub ubierałam niż trwało samo USG , sam transfer odbył się w Katowicach i robił go doktor Mercik. A moja ciążę prowadzi pani doktor Piekarz, jestem zadowolona bo lekarka jest bardzo delikatna, wszystko dokładnie wytłumaczy, pokaże, USG też u niej nie trwa 5sekund tylko wszystko dokładnie sprawdza, pokazuje tłumaczy. No ale zdaje sobie sprawę że nie każdemu podoba się w tej klinice...różne to bywa.
 
Do góry