reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny, niestety nasz ostatni mrożaczek nie został z nami. Jestem załamana. Nie wiem co mam robić, była to nasza pierwsza procedura. Proszę doradzcie dobre kobiety.
No niestety kochana in vitro to nie pewniak od razu, czasem potrzeba czasu. A co Ci moge doradzic to teraz jakies wakacje, resecik a potem podejsc do kolejnej stymulacji.
 
reklama
No niestety kochana in vitro to nie pewniak od razu, czasem potrzeba czasu. A co Ci moge doradzic to teraz jakies wakacje, resecik a potem podejsc do kolejnej stymulacji.
Dziękuję[emoji4].Teraz juz wiem ze in vitro nie daje pewności. Naiwnie myślałam, że jak się już zdecydowaliśmy to napewno sie uda. Teraz zastanawiamy sie z M czy i gdzie wyjechać a do kolejnej próby podejść jesienią.
 
Hej dziewczyny, niestety nasz ostatni mrożaczek nie został z nami. Jestem załamana. Nie wiem co mam robić, była to nasza pierwsza procedura. Proszę doradzcie dobre kobiety.
Z in vitro tak niestety jest raz wyjdzie raz nie i nie ma tu jakijs zlotej reguly!U mnie tez nie zaskoczylo od razu trzeba wierzyc ze sie uda!.Jesli jestes zdecydowana to próbuj dalej nie poddawaj sie walcz!!:)
 
reklama
Do góry