reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
36
Bo kurde jakaś rozbita jestem w takim sensie ze z jednej strony chce odpoczac z drugiej strony goni mnie wiek, z trzeciej strony powinnam schudnąć ale mam te zarodki w zamrażalce i człowiek by chciał już je zgarnąć i sama nie wiem co mam robić. Do tego każda procedura kończy się u mnie szpitalem i nie mam chyba siły na to znowu. Bije się z myślami i sama nie wiem czy czekać czy rozmrażać. ;)
Biedroneczko polecam dietę dla cukrzyków, jest zdrowa i na pewno coś zrzucisz bez głodowania.
 
36
Bo kurde jakaś rozbita jestem w takim sensie ze z jednej strony chce odpoczac z drugiej strony goni mnie wiek, z trzeciej strony powinnam schudnąć ale mam te zarodki w zamrażalce i człowiek by chciał już je zgarnąć i sama nie wiem co mam robić. Do tego każda procedura kończy się u mnie szpitalem i nie mam chyba siły na to znowu. Bije się z myślami i sama nie wiem czy czekać czy rozmrażać. ;)

Biedronka, ja jestem z tych osób co to muszą działać od razu, nie lubią czekać ale ja też nie miałam takich historii jak ty, zawsze beta 0 i raz w szpitalu z zapaleniem nerek bo coś co było zapaleniem pęcherza wzięłam za wczesne objawy ciąży... tak, taka głupia wtedy byłam... Jeśli potrzebujesz odpoczynku to daj sobie czas na zebranie sił do końca roku i od stycznia stawiaj do walki! Wykorzystaj sylwestra na huczna zabawę, oczyść głowę i z dobrym planem startuj w nowy rok. Po kropki wracaj, bo to w końcu twoje dzieci a czy urodzisz je mając 36 lat i 6 miesięcy czy 36 lat i 9 miesiecy to już drobna różnica, grunt żebyś miała siłę!!!
Jesteś najbardziej optymistyczna osoba na tym forum i milion ✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊ za ciebie!
 
@Dgd @Kurcia baaaardzo wielkie kciuki za Was :) czekam na wyniki razem z wami. Ja też na l4 tzn. Nie tak jak wy kobiety pracujące. Moi rodzice w tym roku w sanatorium więc ja wzięłam na swoje barki rodzinny obiad w święto na 19 osób :) mam dwóch starszych braci każdy po dwójce pięknych dzieciaków tylko my jak co roku bez dzieci :( będziemy rozpieszczac cudze... @Dgd wiem że już dużo masz za sobą ale proszę nie mogę czytać jak piszesz ze to ostatni raz tzn tego właśnie Ci serdecznie życzę oby z pozytywna beta ale mi zawsze pomagało mieć jakiś plan na przyszłość w razie w.... Twu Twu naprawdę uważam że będzie dobrze mam taka intuicję która średnio zawodzi i tego się trzymajmy. @Kurcia w ciebie też bardzo wierzę chciałabym żebyś pokazała że niska beta niczego nie przesadza. Chciałabym żeby się udało że względu na to że ja zawsze z niską beta wymieklam a teraz kochana pokażesz i dasz mi wiarę na przyszłość.
 
A JA 44 jak tylko jest możliwość to trzeba realizować i spełniać marzenia. Nie było nam dane w wieku 20 lat zostać mamusiami to walczmy do końca. Jak byśmy nie miały tak silnego instynktu macierzyńskiego to byśmy odpuściły. Tak więc nie przejmuj sie swoim wiekiem. Jesteśmy jeszczemłode.❤.. A to na osłodę.
Mam 18 letniego syna, dwoch przyszywanych ze strony meza wiec u nas jest chata pelna. I nie mam zadnego problemu z moim wiekiem... ostatnie 6 lat walczylam z tematem jak malo kto tutaj i widocznie mialo sie to stac wlasnie tu i teraz i to podwojnie. ❤️❤️
 
reklama
Aha i w piątek powtórka że strzelnicy hehehehe w końcu jesteśmy w klubie już nie mogę się doczekać. Naprawdę polecam duże emocje i jak fajnie się można wyladowac.
 
Do góry