reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@tina35, @Elessi trzymamy kciuki!

Wiem, że @chlopkers chodziła do dr Z i go chwaliła, kilka dni temu urodziła synka :)

Bo zdania są podzielone. Mi lekarz ginekolog kazał przy krwiak odstawić, lekarz z kliniki kazał brać dalej. Ja sama zdecydowałam, że odstawiam (nie mam wskazań, dali "na wszelki wypadek"). Jak masz wskazania, to jest balansowanie,.na jednej szali masz powiększenie krwiaka i ryzyko krwawień, na drugim ryzyko zakrzepów i poronienia... To są.trudne decyzje i każdy lekarz ma inne doświadczenia i pewnie czym innym się kieruje...
A.plamić można po krwiaka, brąz to stara krew, więc zawsze lepsza niż żywoczerwona... chociaż wiem, że.każdy kolor.na tym etapie wywołuje panikę :(
Ooo dziękuję....szukam jakiegos "uspokajacza" bo zaczynam świrować. :)
 
reklama
@tina35, @Elessi trzymamy kciuki!

Wiem, że @chlopkers chodziła do dr Z i go chwaliła, kilka dni temu urodziła synka :)

Bo zdania są podzielone. Mi lekarz ginekolog kazał przy krwiak odstawić, lekarz z kliniki kazał brać dalej. Ja sama zdecydowałam, że odstawiam (nie mam wskazań, dali "na wszelki wypadek"). Jak masz wskazania, to jest balansowanie,.na jednej szali masz powiększenie krwiaka i ryzyko krwawień, na drugim ryzyko zakrzepów i poronienia... To są.trudne decyzje i każdy lekarz ma inne doświadczenia i pewnie czym innym się kieruje...
A.plamić można po krwiaka, brąz to stara krew, więc zawsze lepsza niż żywoczerwona... chociaż wiem, że.każdy kolor.na tym etapie wywołuje panikę :(
Ale u mnie krwiak się powiększył, ma 4cm. To już nie wiem co mam robić i co z zastrzykami
 
reklama
Z tych opinii ktore tu krazyly to na pewno wolalabym jego niz Lewego ;)
Ja chyba tyż.
Jesteśmy już w domku. Kontrola za 3 miesiące podobno się wchłaniaja. Buziaczki dziewczynku. Jagiooda moja corka 11 letnia jest od Zamory. Trzymaj się go.
Super, ciesz się tym czasem, ściskam! :)
A teraz u kogo jesteś? Wiesz...aż żałuję że dopiero teraz do niego trafiłam:(
Margit teraz pomocy nie potrzebowała, naturalsika zaliczyła ;)
 
Do góry