reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dokladnie tak kochana. Jak na razie to bardziej piecze mnie w tym moejscu gdzie wczoraj zeobilam zastrzyki i jak ma zlosc gardlo mnie drapie :-( :( i kaszel dochodzi
Zjedz ząbek czosnku serio. Okropne to ale mi pomogło. Mąż mnie zmusił i miał rację:-) ja już przy stymulacji robiłam się chora i o dziwo...codziennie ząbek czosnku i przeszło, a pierwszego dnia zjadłam jeden rano i jeden wieczorem:-)
 
reklama
dzięki @Viniszka to ja w sumie brałam 4,5 dniai zostaje na naspiei buscopanie teraz.
Dziewczyny ktòrym się udało bolały was piersi (czułyście je) bo ja nicichnir czuję są normalnw jak zawsze juź schizuję :_( że się nie udało. Dziś bedzie 5 doba po transferze dwòch blastek, na betę idę we wtorek. Boje się strasznie. @Konstancja27 a ty masz jakieś objawybetujemy w tym samym czasiemniej więcej.
Mnie nic nie bolało.
 
Do wczoraj mega bolały mnie piersi ale nie wiem czy to objaw udanego transferu :-) I mam bol brzucha jak na okres, nawet wczoraj o tym pisałam bo już myślałam, że wszystko stracone ale dziewczyny mnie uspokoiły bo niektóre tak miały i się udało. Przy pierwszym udanym transferze wyraznie bolaly mnie plecy na dole a teraz nie...tzn.chyba nie, czasem mnie zabolą ale to dlatego, że noszę córkę a juz swoje waży:-) wtedy bolały inaczej. A tak to cisza. A u Ciebie jakie objawy? We wtorek będzie który dpt?? U mnie w środę 9 dpt jednej blastki.
Opròcz mocego skurczu w nocy ktòry mnie obudził 2dpt i pobolewanie brzucha na ktòre łykam nospe i buscopan to nic a nic. We wtorek będzie 8 dpt. ale widać to co dziewczyny piszą ròżnie bywa aby do wtorku, ale świra mam. Trzymam kciuki zawszystkie betujące iczekające na punkcję.
 
Dokladnie tak kochana. Jak na razie to bardziej piecze mnie w tym moejscu gdzie wczoraj zeobilam zastrzyki i jak ma zlosc gardlo mnie drapie :-( :( i kaszel dochodzi

To na gardło możesz ssać goździki lub użyć tantum verde lub cholinex. Na kaszel albo inhalacje z soli morskiej albo mieszanka miód z cytryną.
A do pieczenia po zastrzykach musisz się przyzwyczaić ;)
 
Opròcz mocego skurczu w nocy ktòry mnie obudził 2dpt i pobolewanie brzucha na ktòre łykam nospe i buscopan to nic a nic. We wtorek będzie 8 dpt. ale widać to co dziewczyny piszą ròżnie bywa aby do wtorku, ale świra mam. Trzymam kciuki zawszystkie betujące iczekające na punkcję.
Też masz tak jak ja, że jednego dnia wszystko tłumaczysz sobie na własną korzyść, że napewno się udało i już prawie jesteś tego pewna A kolejnego mowisz- na bank nic z tego... masz tak? Straszne są te emocje :-( :(
 
reklama
Dzi
To na gardło możesz ssać goździki lub użyć tantum verde lub cholinex. Na kaszel albo inhalacje z soli morskiej albo mieszanka miód z cytryną.
A do pieczenia po zastrzykach musisz się przyzwyczaić ;)
iDzięki kochana. Biore do ssania tabletki isla i bede plukac gardlo sola z woda moze przejdzie, nie ma tragedii ale drapie lekko. A to pieczenie po zastrzykach to caly czas bedzie sie utrzymywać? Tzn jak teraz dotykam to boli to miejsce.
 
Do góry