reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Co do kwasów na forum. Były już tutaj nie raz i nie dwa. Niestety często właśnie o dzieciowe sprawy. Myślę że trzeba zrozumieć obie strony. Jest wątek ciężarówek, tam można gadać o akcesoriach , ubrankach, pokoikach dziecięcych itd. Na tym forum bardziej akceptowalne są wieści z wizyt, zdjęcie z USG, potem zawiadomienie o szczęśliwym i lekkim porodzie:) nikt też nikogo nie wygania. Zawsze można zabierać głos na temat in vitro i kibicować dziewczynom.
Dziekuje Ci za ta wypowiedz ;)
 
Dziewczyny moj lukasz nawet nie chce slyszec o jakimkolwiek zabiegu. W rozmowie tel powiedzieli ze oddaja polowe kosztow ale tylko pod warunikem kolejnej stymulacji ;) Jak pomysle o trzeciej stymulacji to az mi sie nie dobrze robi, jasne ze to zrobie ale chyba juz nie u nich ;(
Najpierw i tak muszą odbyć się transfery. Potem to mogę cię w d.... pocałować. Chyba że dają wam tylko upust na kolejną stymulację a nie zwrot ?
 
Napisze zaraz na forum, bo dziewczyny tutaj mocno kibicują i są z nami, dlatego poerwdz Eco robię jak odbieram wyniki to pisze tutaj 😉
Mi po drugim transferze spadła dlatego teraz tak panicznie się boję, no ale zobaczymy. Trzeba być dobrej myśli i wierzyć w Kropka 😘
Kochana idź na betę wcześniej bo zamęczysz się. Ja bym gnała ale to ja, może jesteś twarda i dasz radę wytrzymać.
 
Najpierw i tak muszą odbyć się transfery. Potem to mogę cię w d.... pocałować. Chyba że dają wam tylko upust na kolejną stymulację a nie zwrot ?
Tak nie chce juz przechodzic kolejnej stymulki ;( Mnie ona rozbabeluszala na wselkie sposby ;( Nie wiedzialam ze leki moga az tak oslabic organizm ;(
 
reklama
Do góry