reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mistrzowski komentarz. Co do zęba niestety nie pomogę[emoji53]
Ja mam takie podejście do tych wyników jak zwykle. Nastawiam się na najgorsze. Bo teraz ważne jest kto liczy głosy... I niestety nie możemy z tym nic już zrobić [emoji25]
Oni sobie nie dadzą wyrwać zwyciestwa. Z jakiegoś powodu Duda świętuje bez oficjalnych wyników.
Teraz już tylko krok Polsce do Białorusi....
 
Jasne że mogą się zmienić tylko nie zapominajmy ze PKW jest również pod dyktaturą.. Także niestety ostateczne wyniki będą takie jakie dyktatura ustaliła z PKW... Nie możliwe że jest aż tak dużo Polaków którzy poskradali zmysly i zagłosowali na homofoba, ksenofoba, kolesia który przynosi same szkody dla tego kraju i do tego jest pośmiewiskiem już chyba wszędzie poza granicami Polski..
Weź nic nie mów bo mnie kuwa trzepie z nerwów 🤷
 
reklama
Do góry