reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak o to może i mi zrobia. Mi wcześniej lekarz mowil ze do 10 dnia cyklu robia. Ciekawa jestem co mi lekarz powie. Jeszcze prawie 8 h mi zostało ale nic jakos musze wytrzymać. Właśnie wstalam, cos zjemy i moze jakis spacerek nad morze sie przejdziemy😉
Jak nie będą chcieli zrobić to niech Ci wytłumaczy dlaczego. Ja robiłam w szpitalu w Szczecinie w grudniu i teraz dokładnie sprawdziłam - to był 19dc. Upieraj się przy tej histero
 
reklama
Jak nie będą chcieli zrobić to niech Ci wytłumaczy dlaczego. Ja robiłam w szpitalu w Szczecinie w grudniu i teraz dokładnie sprawdziłam - to był 19dc. Upieraj się przy tej histero
Tak zrobię tylko wiesz moj lekarz jest na urlopie i ide do innego. Ja to zawsze mam pod górkę . Jak cos zaplanuje to zawsze wychodzi dupa. No nic bede go cisnąć i tyle. Mozemy tu zostac pare dni jak będzie trzeba bo mieszkanie mam do 23. Jeszcze kilka godzin i sie dowiemy😘😘😘
 
@fretka84 czy pijesz kawę po transferze? 😁 Nie wiem czy możemy.
Piję jedną dziennie - w weekendy 2 dziennie. Wiesz, ja żyję normalnie bo juz było trochę tych porażek. Może przy pierwszej inseminacji i przy pierwszym transferze mega na siebie uważałam, ale teraz to moja wiara w sukces jest baaardzo niziutko 🙄 Tylko przestałam ćwiczyć i ganiać ze szpadlem po ogródku:)
 
😭😭😭japierdziele dziewczyny ja już nie kumam czemu mam ciagle pod górkę. W pracy przenieśli mnie na inne stanowisko do księgowości i godziny pracy mi się zmieni 😭😭😭jak wszystko poustawiał do in vitro co coś musi się zajebac. Podziwiam kobiety które pracują i podchodzą do in vitro X razy bo to jest masakra 😭
Biedna wiem coś o tym .. a może porozmawiać z szefem jaka sytuacja .. może zostawia CiEjeszcze Jakiś czas 🙏🏼
 
reklama
Do góry