reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A jaka klasa tych zarodków była? I jaki protokół? U nas tez czynnik męski i to była długa droga, ale się udało. Czasem los jest przewrotny- u nas nie było zarodków jeden jak ocalał to był sukces i na trzy transfery biochemiczna i potem urodzenie. A teraz trzy transfery i nic.
[/QUOTEjestem troszkę xielona w tym temacie to bylo moje pierwsze ivf. Wypis w załączniku
 

Załączniki

  • 20200815_113607.jpg
    20200815_113607.jpg
    969,3 KB · Wyświetleń: 58
To były dwie morule nawet nie blastocysty to rokuje kiepsko. Raczej kolejne podejście i zmiana protokołu może poprawi jakość zarodków. Z takich zarodków rodzą się dzieci ale znacznie rzadziej. U was czynnik męski czyli warto zrobić FAMSi.
 
To były dwie morule nawet nie blastocysty to rokuje kiepsko. Raczej kolejne podejście i zmiana protokołu może poprawi jakość zarodków. Z takich zarodków rodzą się dzieci ale znacznie rzadziej. U was czynnik męski czyli warto zrobić FAMSi.
Jestem tu nowa jeszcze nue igarniam forum gdzieś dziewczyna mi napisała swoja drogę i jakie badania warto wykonać nie potrafię odnaleźć tego postu 😔
 
Poza tym to nie jest epikryza. Czyli jak wyglądały podziały tych zarodków w reszcie dni. Czy miały poprawne zapłodnienie czy ilość blastomerów do którego dnia itp...
 
Jestem tu nowa jeszcze nue igarniam forum gdzieś dziewczyna mi napisała swoja drogę i jakie badania warto wykonać nie potrafię odnaleźć tego postu 😔
Czynnik męski to badania kariotypu ty tez. Do tego on AZF i CFTR. Reszta powinna być wypisana w epikryzie ja sytuacja wyglada. Te zarodki miały małe szanse nie szukaj jeszcze problemów u siebie.
 
reklama
Do góry