reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jednak na coś czasem się ci mężowie przydają 😉
Trzymasz się to dzielna ja kiepsko. Wzruszam się o wiele łatwiej teraz. W ogóle ryczeć mi się chce i wykrzyczeć czemu akurat my mamy takie problemy kurka jasna!
Tak, przydaja sie ;)
No ja dzis jechalam autobusem i plakalam, pozniej szlam i wylam. I zaczelo padac...i tak sama do siebie mowila, ze jeszcze tylko deszczu brakowalo w tym wszystkim.
Jak tak sie zastanowie na spokojnie to nie mam na to wplywu. Organizm mam jaki mam. Musze ufac, ze cos sie uda "poprawić" lekami
 
reklama
Ja też choruje na Hashimoto ale czeka mnie dopiero kwalifikacja do in vitro. Czy w związku z ta choroba miałaś dodatkowo wykonywane jakieś badania?
Wiesz co, u mnie wyszla immunologia. Ale to dopiero mi badali po nieudanych 2 transferach. I wyszly brakujace KIRy i KIR AA. Teraz mam zapalenie endometrium i dzis robilam badanie. Dowiem sie czy bakterie czy tez immunologia
 
Wiesz co, u mnie wyszla immunologia. Ale to dopiero mi badali po nieudanych 2 transferach. I wyszly brakujace KIRy i KIR AA. Teraz mam zapalenie endometrium i dzis robilam badanie. Dowiem sie czy bakterie czy tez immunologia
Jak to jest z tymi KIRami? Wyszedł mi bx, ogólnie sporo jest w opisie ale lekarz stwierdził że nie muszę iść do immunologa, sam się tym zajmie..
 
Jak to jest z tymi KIRami? Wyszedł mi bx, ogólnie sporo jest w opisie ale lekarz stwierdził że nie muszę iść do immunologa, sam się tym zajmie..
Bx jest lepszy. Zależy jakich kirow Ci brakuje. U mnie lekarz prowadzacy bez wyników wysylal mnie na konsultacje. Rozne widze metody podchodzenia do sprawy.
Moze Twoj ma jakies dosw w takich wynikach jak Ty masz.
 
reklama
Bx jest lepszy. Zależy jakich kirow Ci brakuje. U mnie lekarz prowadzacy bez wyników wysylal mnie na konsultacje. Rozne widze metody podchodzenia do sprawy.
Moze Twoj ma jakies dosw w takich wynikach jak Ty masz.
Być może tak jest.. pamiętam tylko że jeśli wyszedłby mi AA to mąż musiałby robić HLAc.. u Ciebie tak jest?
 
Do góry