reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej!
Dziewczynki za wszystkie mocno kciuki zaciśnięte...a i jeszcze jedno jeśli chodzi o objawy ja miałam wszystko to co zawsze przed @ ból jajników pleców i piersi...jak pojechałam na bete to płakałam że bez sensu przyjechałam...a jednak się udało...
cały czas podczytuję i wam kibicuję życzę wam cierpliwości i siły w tym czekaniu na wynik
Pozdrawiam
 
reklama
Witajcie dziewczynki, przepraszam, ze troszke rzadziej pisze, ale mam od tygodnia sporo zajec na uniwerku i strasznie zabiegana jestem.
Dziekuje Wam wszystkim za pamiec o moim USG (Kochane jestescie), ale mam je dopiero jutro. Pierwotnie, owszem mialam miec dzisiaj ale lekarz przedzwonil do mnie w piatek z prosba o przesuniecie na wtorek na 8:30. Tak wiec jeszcze trzymajcie mocno kciuki:-)
czarny kot-> kciuki za punkcje, aby bylo jak najweicej pieknych komoreczek
*Meg*-> oby betka byla jak najwyzsza
Co do liczenia dni po transferze, to nastepny dzien liczy sie jako pierwszy.
kwiat_lotosu-> jak tam mdlosci? Mam nadzieje, ze lepiej
zuzanka81-> musisz uzbroic sie w cierpliwosc, choc wiem ze czakanie jest najgorsze
Wiecie dziewczynki, ja chyba jestem egoistyczna troche, ale nie wiem, czy zdecydowalabym sie na oddanie moich komoreczek. Ja juz jak widzialam je na USG przed punkcja to traktowalam je jako moje potencjalne fasolki i chyba byloby mi bardzo ciezko komus je podarowac-> wiem, ze caly czas bym myslala czy dobrze zrobilam. Moze to bardzo egoistyczne z mojej strony, ale chyba bym nie potrafila. Naprawde podziwiam te z Was, ktore to potrafia
 
Hej!
Dziewczynki za wszystkie mocno kciuki zaciśnięte...a i jeszcze jedno jeśli chodzi o objawy ja miałam wszystko to co zawsze przed @ ból jajników pleców i piersi...jak pojechałam na bete to płakałam że bez sensu przyjechałam...a jednak się udało...
cały czas podczytuję i wam kibicuję życzę wam cierpliwości i siły w tym czekaniu na wynik
Pozdrawiam
Udało Ci się za I razem?
 
Hej!
Dziewczynki za wszystkie mocno kciuki zaciśnięte...a i jeszcze jedno jeśli chodzi o objawy ja miałam wszystko to co zawsze przed @ ból jajników pleców i piersi...jak pojechałam na bete to płakałam że bez sensu przyjechałam...a jednak się udało...
cały czas podczytuję i wam kibicuję życzę wam cierpliwości i siły w tym czekaniu na wynik
Pozdrawiam

hej martyna222:-)dzięki za słowa pocieszenia,ja to innej myśli do siebie staram się nie dopuszczać niż to,że za 11 dni pojadę na betkę i wynik będzie pozytywny

*Meg* nie robiłaś sikańca jeszcze?
 
hej martyna222:-)dzięki za słowa pocieszenia,ja to innej myśli do siebie staram się nie dopuszczać niż to,że za 11 dni pojadę na betkę i wynik będzie pozytywny

*Meg* nie robiłaś sikańca jeszcze?

zuzanka - nie robiłam, ale dzisiaj mnie strasznie korci, mąż mi wczoraj odradzał, powiedział że do wtorku wytrzymam. Tak szczerze to boję się tego sikańca.Zresztą zdygana jestem dzisiaj okropnie.
 
zuzanka - nie robiłam, ale dzisiaj mnie strasznie korci, mąż mi wczoraj odradzał, powiedział że do wtorku wytrzymam. Tak szczerze to boję się tego sikańca.Zresztą zdygana jestem dzisiaj okropnie.

wierzę ,ja też się boję choć mam jeszcze przed sobą wiek,ale uda się zobaczysz :tak:
zastanawiam się już co zacząć robić aby te dni szybciej mijały ......
 
wierzę ,ja też się boję choć mam jeszcze przed sobą wiek,ale uda się zobaczysz :tak:
zastanawiam się już co zacząć robić aby te dni szybciej mijały ......
Nic Ci nie podpowiem bo mi się cholernie wleką. Nie chodze do pracy tylko jak to kazali - oszczędzam się. Generalnie nudy na pudy!
 
Witam wszyskich.
Probowalam pisac na dzien przed moim transferem ale nie moglam sie jakos dostac na forum.Jestem 4 dni po transferze i targaja mna mieszane uczucia.Boje sie ze jak pojde na test ....ehh moze lepiej myslec tylko pozytywnie ;-)Trzymam kciuki za wszystki starajace sie i te ktore sie juz wystaraly :happy:Podrawiam Leyla
 
reklama
Witam wszyskich.
Probowalam pisac na dzien przed moim transferem ale nie moglam sie jakos dostac na forum.Jestem 4 dni po transferze i targaja mna mieszane uczucia.Boje sie ze jak pojde na test ....ehh moze lepiej myslec tylko pozytywnie ;-)Trzymam kciuki za wszystki starajace sie i te ktore sie juz wystaraly :happy:Podrawiam Leyla

Witaj leyla teraz oby do betki:-)

Tak za pierwszym :)

Szczęściara:-) WIELKIE Gratulacje:happy:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry