reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oj Roxxi - byle się to uciebie dobrze skończy, tzn. no nie dobrze, że nie jesteś w szczęśliwej ciąży, ale byle Ci nic nie będzie zagrażać!!!!!Też mnie to właśnie dziwi, że ta beta i nawet jakby to była ciąża pozamaciczna to powinno byc coś widać!!!!!!Pisz zaraz jak tylko będziesz po badaniach!!!!!
 
reklama
Kaska ja tez nic nie kumam, mam nadzieję ze w czwartek wszystko sie wyjaśni, ale wcale bym się nie zdziwiła jak dalej każą mi czekac bo nie bedą wiedzieć, zgroza z tą słuzbą zdrowia tutaj:no:
Sylha napiszę napewno:tak:
 
Roxi bardzo to wszystko dziwne u ciebie.Sama weszlam i poczytalam o ciazy pozamacicznej.Nie zawsze zarodek zagniezdza sie w jajowodzie...
Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zagrożeniem dla życia kobiety - ciąża pozamaciczna, endometrioza, jajowód, kwawienie, macica - Zdrowie - poradnikzdrowie.pl.
Wiec tak sobie mysle,ze moze u ciebie takze zarodek zagniezdzil sie gdzie indziej i moze dlatego na usg go nie widac :eek:

W kazdym razie podejscie lekarzy tam u ciebie powala mnie na kolana:crazy: Wiem o co kaman,bo mieszkam w Norwegi i tutaj jest podobnie. Mojej kolezance ciaza obumarla w 7tc,to dali jej tabletki i kazali poronic w domu :szok: Nastepnie miala poczekac miesiac i zglosic sie na kontrole,czy tam nic w srodku nie zostalo:szok: Normalnie czuby jak nie wiem.....

Trzymaj sie kobietko,trzymam kciuki za twoja sile i wole do kolejnego podejscia :tak:Dasz rade :happy:
 
Witam!
Roxi to i ja coś napiszę...nie znam się i nie jestem lekarzem...ale wiem że przy ciąży pozamacicznej beta rośnie (nie spada tak jak w twoim przypadku) tylko w wolniejszym tempie czyli mniej niż 66% ...
jeśli chodzi o usg to może być po prostu za wcześnie by cokolwiek było widać bo na ogół obraz usg widać przy becie ok 1100...
nie chce ci robić złudnych nadziei nie wiem ile miałaś podanych zarodków....bo jeżeli było ich więcej niż jeden to może jeden obumarł a drugi się dalej rozwija...nie wiem ....trzymaj się jakoś oby wszystko się "dobrze" skończyło- pozdrawiam
 
Roxi Trzymam mocno kciuki za Ciebie:tak:
Ja jak miałam ciążę pozamaciczną,to mnie ze szpitala nie wypuścili-fakt,że była na innym etapie,bo ja juz wchodziłam na tamten świat......
Ale wiem,też,że jak stwierdzają taką ciążę to na nic nie czekają,bo na początek podają leki na wywołanie i nie ma znaczenia,że nic jeszcze nie widać,bo na początku nic nie widać....
Ale to jest właśnie uk:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Kaska ja tez nic nie kumam, mam nadzieję ze w czwartek wszystko sie wyjaśni, ale wcale bym się nie zdziwiła jak dalej każą mi czekac bo nie bedą wiedzieć, zgroza z tą słuzbą zdrowia tutaj:no:
Sylha napiszę napewno:tak:
Oj zgroza ja w czwrtek mam pierwsza wizyte u poloznej ale nic niempisali mi o usg ciekawe czemu mi niezozbia odrazu jestem ciekawa jak tam sie rozwija i wogole. no ale coz tutaj maja na wszystko czas.
 
reklama
Oliwia80 - Witamy na forum. Myślę , że w piątek śmiało możesz zrobić bete. Jeżeli chodzi o objawy po transferze to tak na prawdę każda z nas ma inne odczucia i nie warto się ich doszukiwać bo się człowiek niepotrzebnie stresuje. Ja osobiście przy każdej próbie miałam inne odczucia i niestety żadne z nich nie zwiastowały ciąży. Więc nie stresuj się tylko poczekaj do piątku. Trzymam kciuki za wysoką bete:-)

Ewa_81 - niestety nie ma pojęcia co to za kroplówka , którą Ci podali.
Trzymam kciuki za stymulację i oby były super zarodeczki.:-DDaj znać co nowego po kolejnej wizycie.

Roxii - Bardzo Ci współczuję . Najgorsza jest ta niewiadoma. Bądź dzielna i daj znać co słychać
 
Ostatnia edycja:
Do góry