reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Retiolandia dzięki:) już się nie mogę doczekać i zamiast zrobić coś sensownego, siedzę przed TV i kompem... muszę się zabrać:)
 
Witajcie

Troszkę mało czasu i nie zaglądam zbyt często. Jak zobaczyłam ile stron naprodukowałyście to...hmmm, raczej nie nadrobię.
asiex - trzymam kciuki za jutro i to mocno
Wyrywkowo przejrzałam forum i oczywiście za wszystkie trzymam kciuki. Widzę także że spotkanie się udało :-):-)
A ja cały czas na przygotowaniu do crio - z każdym dniem bliżej. W piątek może już będę wiedziała coś więcej :)
 
Byłam dzisiaj na podglądaniu, mam 17 pęcherzyków, estradiol po 3 dniu stymulacji wynosi 407,5 pmol/l. Potraficie zinterpretować ten wynik??
 
Madzialenak - masz na pewno jeszcze niedojrzałe pęcherzyki ( bo to po 3 dniu stymulacji), ale z tego co pamiętam to na jeden prawidłowy, ale już dojrzały ma być ponad 200 ( granice są różne podawane). Więc co i jak to dowiesz się dopiero po estradiolu przed samą punkcją jak będziesz miała już piękne pęcherzyki.
 
reklama
Madzialenak ale żeś naprodukowała hoho :-) wcale po Tobie nie było widać ;-) .... super ❤ na wyniku się nie znam, ale pęcherzyków to można pogratulować i to po trzech dniach - wow
 
Do góry