reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto rodzi...meldunki i gratulacje :)

reklama
Gratulacje dla wszystkich nowych mamuś. Strasznie wam zazdroszczę:-):-)
Jak widac wszystkie odpoczywamy w weekend i nikt się nie chce rozpakowac.
Ja z utęsknieniem czekam na pełnię, w końcu to mój termin:tak: i jakby co to księżyc trochę pomoże:tak::tak::tak:
 
gosiacy to będziemy razem krzyczeć :-D:-D:-D bo to też mój termin a że obie w wawie to może się usłyszymy :-D:-D:-D
ja do soboty chciałabym się rozpakować tylko nie wiem co na to dzidzia :-D:-D
 
Ja także Gratuluje Wszystkim Mamusią. Ja jeszcze troszkę musze poczekać na swojego małego bo nie zapowiada sie narazie aby chciał wyjść :-)
 
Nie przesąd ale fazy księżyca mają znaczący wpływ na nasze życie i na całą przyrodę:)A pełnia to taki moment kulminacyjny...Dziś nawet z położną na izbie przyjęć żartowałyśmy że będzie nawał straszny właśnie jak co pełnie...Ona się zna najlepiej na tym:-)
 
aha:-)no to byłoby zabawnie jakby kilka naraz urodziło w pełnię :) nie miałabym nic przeciwko gdyby moje maleństwo się już pojawiło :)
 
reklama
Do góry