reklama

Kto rodzi...meldunki i gratulacje :)

Temat na forum 'dzieci urodzone we wrześniu 2009' rozpoczęty przez post_ptaszyna, 23 Sierpień 2009.

1. post_ptaszyna

post_ptaszyna mamy lipcowe'08 zakręcona

Słuchajcie dziewczynki
    Ponieważ powoli zaczyna pękać worek z wrześniowymi dzieciaczkami postanowiłam założyć taki wątek do wpisywania informacji kto urodził gratulacji itp.... jak się zacznie seria to się będzie można pogubić..tyle nas jest:-):-):-):-):-):-):-):-)
    Jak macie info kto własnie urodził to wrzucajcie tu oki???
    Ja będę na bieząco dopisywać dzieciaczki do listy:tak::tak::tak::tak::tak:

No to niech się dzieje wola nieba....rodzimy

2. post_ptaszyna

post_ptaszyna mamy lipcowe'08 zakręcona

skopiowałam info o Kroptusi tutaj...tak dla porządku:-):-):-):-)

3. reklama
  4. eli88

eli88 Fanka BB :)

to ja pierwsza oficjalnie chcę pogratulować na wątku przeznaczonym do tego i TYLKO DO TEGO! :-)

więc sylo28, bershko, sahmecio, i kroptuniu.. gorące gratulaski!!! dzielne kobitki z was :-) powodzenia w matkowaniu i takie tam... :-)

wiem, że nie wszystkim przyszły te ciąze łatwo, że nie łatwo wam się nosiło te wasze skarby i że nie wszystkie miały łatwe porody...

chciałabym szczególnie wyróżnić sylę28, że tak ładnie trzymała nóżki zaciśnięte jak długo się dało i urodziła śliczną zdrową córcię :-)

i kroptunię.. bo niełatwo przechodziła ciążę i jeszcze na koniec się tak męczyła...

życzę dużo pogody ducha dziewczynki :-)

Kroptusiu a ty to powinnaś dostać jeszcze jakiś order za urodzenie takiego dużego chłopca :-) na prawdę kawał kawalera z niego :-) i tak ma być..! :-)

5. soyyo

soyyo Fanka BB :)

dziewczyny gratulacje raz jeszcze i czekamy na pierwsze zdjęcia naszych wrześniowych dzieciaczków :-)

6. SoszkA_KrK

SoszkA_KrK Fanka BB :)

GRATULACJE MAMUŚKI :-)

to mi tylko przypomina o tym, że wrzesień się zbliża wielkimi krokami :rofl2:

7. Rud_ka

Rud_ka Fanka BB :)

Dziewczyny, ogromne gratulacje i życzenia zdrowia dla Was i Maluszków!!!! :tak::tak::tak:

8. TolaLee

TolaLee Fanka BB :)

GRATULACJE !!! :) :) :) :) ale się cieszę !!!! no to teraz musi pójść gładko !!!
    jesteśmy dumne z Was dziewuszki :))))

9. Fredka1

Fredka1 Mama czerwcowa 06

Dziewczęta, szczere gratulacje.

Niedługo będzie trzeba otworzyć nowy wątek: zdjęcia naszych maluszków i go zastrzec. Napewno się przyda.

10. reklama
  11. agnest272

agnest272 Zaciekawiona BB

gratulecje dla wszystkich rozpakowanych i szcześliwych mam:-)

12. kari_26

kari_26 wrześniowa mama 2009

gratulacje dla wszystkich dzielnych mamusiek!!!!!!!:-d

Poleć forum