reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto rodzi...meldunki i gratulacje :)

Wielkie gratulacje dla szczęśliwych mamuś tulących już swoje maleństwa, a maluszkom życzę zdrówka i nie męczcie waszych mam za mocno, niech się wami cieszą:-)
 
reklama
Gratulacje dla wszystkich dziewczyn-już mamuś :) Całuję i mocno ściskam; życzę dużo szczęścia z Waszymi Skarbami.:)
 
Witajcie Wszystkie Kochane Wrześnióweczki:-) Mam dla Was kolejną dobrą wiadomość-dziś urodziła moniczkaleg83 Córeczkę Gabrysię-waga 2900,51 cm,10 punktów w skali Apgara:-) Gabrysia przyszła na świat przez CC.Mamy więc kolejnego maluszka;-)Pozdrowionka dla Was!!!!!!!

to wklejam
 
Witajcie Wszystkie Kochane Wrześnióweczki:biggrin2: Mam dla Was kolejną dobrą wiadomość-dziś urodziła moniczkaleg83 Córeczkę Gabrysię-waga 2900,51 cm,10 punktów w skali Apgara:biggrin2: Gabrysia przyszła na świat przez CC.Mamy więc kolejnego maluszka;-)Pozdrowionka dla Was!!!!!!!
 
reklama
Do góry