reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek : przygotownia i pomysły

reklama
oo ale super torcik z rybką
Liviia full profesjonalizm :)

ja zakupiłam takie auto strażaka chyba co jeździ gra itp :) w smyku
a torcik piekę jutro. w niedzielę wieczorkiem tylko najbliższa rodzina. a reszta imprezy to jak zrobimy podłogę w salonie:-)
jak zrobię torcik to wkleję
 
Ja torta też zamówię chyba nie umiałabym się sama za to zabrać, upiec pewnie bym upiekła, ale ze zdobieniem mogłoby być gorzej.... Zawsze mogłabym zgonić na Alę, że to ona ustrajała;) Ja roczek wyprawiam 18.09 najbliższa rodzina i chrzestni i potem 19.09 kuzynostwo. I też jeszcze nie mam pomysłu na coś ciepłego na kolację więc czekam na Wasze propozycje dalej.
 
Na kolacje na razie mam pomysła na rybe po grecku i może fasolkę po bretońsku może pieczeń z mięsa mielonego ( jedyna która mi zawsze wychodzi taka roladka)podał bym na zimno.

Torcik tez chyba zamówię chyba ze znajdę jakiś fajny przepis w necie i pomysł na dekoracje

a tu zaproszenie
21389d0fad69d798.jpg
 
My juz po urodzinach.
Dla przyjezdnych był obiad standart rosół wołowy - Mili te jadła, i kurczak pieczony, a dla wszytskich kawa herbatka ciasta i oczywiscie torcik:)
A jeśli chodzi o zabawę z kieliszkiem, książeczką od nabożenstwa i pieniążkiem- moja kilkarotnie wybrała ...kieliszek i była wprost przeszczęśliwa:) Mam nadzieję że nie będzie miała pociągu do alkoholu:))zresztą my z mężem nie lubimy alkoholu no m od czasu do czasu piwko.
 
na slasku podobno nie ma tej tradycji wybierania na roczek przyszłosci, a jako ze ja nie ze sląska, a sobie tylko pomieszkuję (i chyba tak już zostanie ;) to wróżby były no i tak generalnie moje dziecko wybrało pieniążek i nożyczki, ale za kieliszek chwyciła i chciała wypić, jak się okazało, że nic nie było to ze złością odłożyła no i znowu chwyciła za pieniązek i nożyczki.
A impreza standard w knajpie, bo ja niestety nie z tych co mają dar kulinarny ;)
 
reklama
Do góry