reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek : przygotownia i pomysły

Poprosimy zdjęcia z roczków :)

PS Czy u Was są też takie zwyczaje na roczku, że maluch ma wybrać pomiędzy kieliszkiem, różańcem a pieniążkami ?:sorry2:

tak u mnie coś takiego będzie :) książeczka, kieliszek, pieniazki, rozaniec , korale .........taka wrozba niby ze ksiazeczka- bedzie oczytane, kieliszek heh no wiadomo imprezowe , pieniazki bogate, rozaniec- religijne, korale- modnisia,lubiace dbac o wyglad itp...taki tam przesad nie do konca w to wierze ale jest zabawnie przynajmniej :)
 
reklama
U nas też to jest, no może odrobinę się różni. Książka - będzie naukowcem, różaniec - księdzem, kieliszek - to wiadomo, a obrączka - po prostu sie ożeni i będzie miał normalną rodzinę :-D
Taka zabawa. Też w to nie wierzę. W ogóle nie wierzę w żadne zabobony.
 
Mi ostatnio kolezanka o tym mowila bo swojemu na urodzinki robila i wygladalo to tak : rozaniec-bedzie pobozny ksiazka- bedzie sie chetnie uczyl kieliszek- pijanstwo pieniadze- kasiasty ;)
 
U nas roczek coraz bliżej. Właśnie piecze mi się biszkopt do tortu. W końcu wyszło że będzie 21 osób i standing party:) ciasto, torty, kawa i zimna płyta. Goście i tak długo nie będą siedzieć bo msza jest o 18 to gdzieś do 21 mały myślę że wytrzyma. Ja oczywiście sama muszę wszystko zrobić bo mąż cały czas w pracy a mały tak "pomaga" że szkoda gadać. Ciągle biega po mieszkaniu i wszędzie zaglądnie.
 
Trzymamy kciuki.
My mieliśmy zrobić imprezkę na działce przy ognisku i takie tam, ale pogoda bardzo się zepsuła więc nie wiadomo co z tego będzie. Jak na razie leje cały czas. Zobaczymy jeszcze troszkę czasu nam zostało :)
 
reklama
Ja tak sobie myślę...Torcik,jakieś ciastka,kawka,herbatka,może wino (ale tylko po lampce,bo u mnie w rodzinie różnie bywa..;/)...Tylko nie mam nic ładnego dla Sary z tej okazji,tzn do ubrania,a nie bardzo mam kasę,żeby kupić jej coś nowego...No nic,będę kombinować.
A te wróżby..świetna rzecz. Właśnie sobie przypomniałam,że jest coś takiego haha :)
 
Do góry