reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek : przygotownia i pomysły

Dawajcie dawajcie ! My ostatnie mamy roczek,wiec zgapie tu od was, od kazdej po troszku haha

Poki co my robimy w domu lub na ogrodzie,zalezy od pogody, beda baloniki, i tak dalej ozdoby tyowe na urodzinki .. chrzestnej nie bedzie,bo w Pl, 8 mc ciazy bedzie,wiec raczej napewno nie przyjedzi,a chrzestnego da sie sciagnac ;) Poza tym naistotniejsza sprawa to : dzieci ! Musze skads skolowac ha ha.. a reszte wymysle po drodze, w koncu mamy jeszcze 1,5 mc ;)

Po drodze mam urodzinki Natalki 4.. wiec teraz to mam na glowie :)

Moniczka swietny tort ! Strasznie mi sie podoba :)
 
reklama
My urodzinki wyprawimy18.09- czyli 4 dni po rocznicy urodzin małej. Musze c oś ugotować lub zamówić jakis catering(chyba to będzie rozsądniejsze wyjscie) rodzinka przyjezdna dlatgo nie uniknę podania obiadu. Urodziy będą w altanie a jesli tak to może grill. Tort zamóweiony ale napewno nie będzie tak piękny jak moniczki83, jakiś z bitą śmietaną podobno najlepszy w mieście ale piecze go prywatna osoba.
 
I ja robie takie niezahuczne. Dziadkowie chrzestni moje i meza rodzenstwo z dziecmi i tyle. Na razie zrobilam sama zaproszenia (komputerowo oczywiscie nie kredkami ;D) takie ze zdjeciem Misia i juz rozdajemy ;) Jakies baloniki planuje bo mam troszke dzieci w rodzinie, tort upieke sama albo moja ciotka pyszne torty piecze udekoruje jakos sama wiec tylko ze bedzie go duzo bo to taki prostokatny :) do tego salatki jakies zrobie kawusia i tyle :) A na prezent kupilismy juz malemu samochodzik wstawiam fotke :) ( wklejam tez fotki tych moich zaproszen : tyl-przod -srodek dol-srodek gora)
 

Załączniki

  • 101_2546.jpg
    101_2546.jpg
    43,2 KB · Wyświetleń: 94
  • zapro.jpg
    zapro.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 88
  • zapr.jpg
    zapr.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 92
  • środek.jpg
    środek.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 98
  • środek 2.jpg
    środek 2.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 103
Ostatnia edycja:
Fredka nie sama nie;-) Zamówiłam u takiej dziewczyny, w środku jest tort wedle życzenia, a dekoracje robione są z masy cukrowej. Generalnie wszystko można zjeść, chociaż ta masa jest wyjątkowo słodka. Ale sam tort pychotkaaa:-)
 
reklama
Poprosimy zdjęcia z roczków :)

PS Czy u Was są też takie zwyczaje na roczku, że maluch ma wybrać pomiędzy kieliszkiem, różańcem a pieniążkami ?:sorry2:
 
Do góry