reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Przywitałam sie jak należy w odpowednim temacie więc teraz pozwole sobie napisać kilka słów.;-)
Zainspirowałyście mnie i tez poleciałam zmierzyć brzuch 107 cm. Nie mam pojęcia czy to mało czy dużo. Mnie sie wydaje że ogromnie bo zawsze miałam 68.
Co do wady wzroku to szyszunka ma absolutną racje jeśli chodzi o te odklejanie sie siatkówki. Ważne jest jeszcze ciśnienie wewnątrz oka.
Ja byłam na wizycie okulistycznej i niestety potwierdza się to samo co w pierwszej ciąży że bede mieć cc. Lekarka wypisała mi że mam podwyższone ciśnienie wewnątrz gałkowe i wskazane jest cc.
Zreszta maluszek ciągle sie nie obrócił wiec chyba i tak by się nie udało go urodzić normalnie.

Wolna niedziela to jest czas który kocham.
Cały tydzień latam jak kot z pęcherzem żeby zdąrzyć z przeprowadzką do nowego domu zanim maluszek przybędzie, to dziś mam wreszcie wolne.
Małżonek zabrał syna do dziadków, a ja sie bycze!!
Jak mi z tym dobrze.:-)
 
reklama
Witam nowe mamusie na bb:)Ja szykuję się do robienia obiadku-kurczak w papryczce i cebuli -już chodził za mną cały tydzień:)Brzuch obniżył mi się całkowicie i w końcu apetytu dostałam-dzieci nadal z w górach ale pogoda im się zepsuła więc mogą lada dzień wrócić i zacznie się kocioł znowu:baffled:Poza tym 1 września zbliża sie wielkimi krokami -mam nadzieję ze urodzę w przeciągu tygodnia-w końcu dziś mija tydz.jak pożegnałam czopa:tak:
Co do odklejania sie siatkówki to mnie nei dotyczy ale jakiś czas temu trafiłam na artykuł o tym-podobno jak parcie odbywa sie w pozycji pionowej to mniejsze ciśnienie w oczach -coś tym stylu-jak wygrzebię to wam linka zapodam:)
 
a co tu dziś tak pusto? :sorry2:

ciekawe jak tam kroptusia? albo odpoczywa albo rodzi:-) oby te drugie to by się kobitka już tak nam nie męczyła..... trzymamy kciuki

ja ma zamiar rodzic w środe:rofl2: ciekawe czy mi się uda hehe:-D
 
Czesc dziewczynki

Kroptusia urodzila.. po 30 godzinach skurczy i przekleciu męza i szpitala dzis o 7.20 urodzila ważącego 3750gram i mierzącego 56cm Kacperka.. jest slicznym chłopcem i oczkiem w głowie wielu osob :-) Kroptusia lezy na pooperacyjnym poniewaz byly komplikacje i zakonczyło się to CC, była operowana przez 3 lekarzy ale z małym wszystko ok.. Mały juz ssie cyce :-)
Pozdrowienia od naszej dzielnej Kroptusi
 
Gratulacje dla kolejnej rozpakowanej wrześnióweczki!!!!!!!!!!!!!!!:-) biedna sie musiała namęczyć i jeszcze po tylu godzinach i tak ją rozcięli :baffled: ale ma to już dziewczyna za sobą!!!!!!
 
reklama
Kroptusiu gratulejszyn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)

post_ptaszynko do roboty :-D uzupełnniaj ładnie listę :-D
 
Do góry