reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto z Was dziewczyny miał amiopunkcje???

Agnesss35

Początkująca w BB
Dołączył(a)
29 Lipiec 2018
Postów
29
Witam wiem ze gdzies wątek się pojawił ale ponowię która z Was dziewczyny miała amniopunkcję z jakiego powodu I jaki wynik u Was??? Ja miałam robiona tydzień temu w Katowicach wszystkie parametry w normie prócz przeziernosc 2.7 przy crl 8cmniby mieści się sle w górnej granicy normy opiszcie proszę jak było u Was jakie wyniki ile czekaliście u mnie prawdopodobieństwo. Trisomii 21- 1:217 niby tragedii nie ma jest kość nosowa serce Ok przepływy Ok wszystko śnienie prócz przeziernosci ....z góry Dziekuje za odpowiedz
 
reklama
Ja mialam w 1 ciąży ze względu na wode wokol serca dziecka tzw. Hydrothorax i tez przeziernosc mielismy na granicy. Na wyniki czekalam 3 tyg. Wyszło wszystko ok.
 
Witam wiem ze gdzies wątek się pojawił ale ponowię która z Was dziewczyny miała amniopunkcję z jakiego powodu I jaki wynik u Was??? Ja miałam robiona tydzień temu w Katowicach wszystkie parametry w normie prócz przeziernosc 2.7 przy crl 8cmniby mieści się sle w górnej granicy normy opiszcie proszę jak było u Was jakie wyniki ile czekaliście u mnie prawdopodobieństwo. Trisomii 21- 1:217 niby tragedii nie ma jest kość nosowa serce Ok przepływy Ok wszystko śnienie prócz przeziernosci ....z góry Dziekuje za odpowiedz
Ja miałam , u mnie przyziernosc 5,0 plus obrzęk płodu . Lekarz nie dawał nam szans że dotrwamy do amnio , czekałam na zabieg 2 tygodnie żeby był odpowiedni wiek ciążowy . Nie pamiętam ryzyka ale na pewno było 1: poniżej 100 chyba 68 .
Wynik kariotyp prawidłowy męski, echo serca i kolejne prenatalne idealnie .
A dzisiaj tulę mojego zdrowego 6 tygodniowego synka . Także trzymam mocno za Ciebie kciuki i wierzę że już niedługo dostaniesz dobre wieści :)
 
Ja miałam , u mnie przyziernosc 5,0 plus obrzęk płodu . Lekarz nie dawał nam szans że dotrwamy do amnio , czekałam na zabieg 2 tygodnie żeby był odpowiedni wiek ciążowy . Nie pamiętam ryzyka ale na pewno było 1: poniżej 100 chyba 68 .
Wynik kariotyp prawidłowy męski, echo serca i kolejne prenatalne idealnie .
A dzisiaj tulę mojego zdrowego 6 tygodniowego synka . Także trzymam mocno za Ciebie kciuki i wierzę że już niedługo dostaniesz dobre wieści :)

Pięknie Dziekuje za informacje całe szczęście ze wszystko dobrze się skończyło czy choć lekarze wyjaśnili skąd takie parametry tzn ten obrzęk i przeziernisc ?
 
Cześć !
Ja miałam robioną amniopunkcje ze wzgledu na wynik testu Pappa . Dodam, że na usg wszystko było w normie.Prawdopodobieństwo zespołu Dawna miała 1:193. Amniopunkcje miałam robioną w zeszłym roku w październiku. Na wynik czekałam trzy tygodnie. Kariotyp prawidłowy żeński. Dzisiaj moja córeczka ma 7 miesięcy i jest bardzo silna. Jak miała 6 miesięcy zaczęła raczkować, siadać, a mając 6,5 miesiąca zaczęła mi stawać na nogi. Jestem naprawdę w szoku bo starsze dzieci zaczely później. Trzymam kciuki żeby u Ciebie wynik był prawidłowy. Pozdrawiam serdecznie
 
Pięknie Dziekuje za informacje całe szczęście ze wszystko dobrze się skończyło czy choć lekarze wyjaśnili skąd takie parametry tzn ten obrzęk i przeziernisc ?
Obrzęk mógł być spowodowany wcześniejszym przeziębieniem , a przyziernosc taki urok mojego dzieciątka . tak dokładnie nie byli w stanie określić skąd to się wzięło .
Także bądź dobrej myśli ! :)
 
reklama
reklama
Do góry