reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ktory to tydzien ?

Ja narazie nie moge sie doczekac kiedy mi brzucholek troche urosnie tak zebym sie nie mogla w moje dzinsy wcisnac ;D juz nie wspomne o tym zeby bylo go widac naprawde tak zeby sie nim chwalic na ulicy ;) :laugh: ;D
 
reklama
Ja dopiero za tydzień robię test ale jeśli pokarzą się dwie kreseczki to też będę lipcową mamusią
Pozdrawiam
 
czesc ja tez zostane lipcowka, a w maju tego roku urodzialam mojego synka, a juz w drodze kolejne dzieciatko. Troche mam obaw, bo mialam cesarke i powinnam odczekac chocby z rok, a tu taka niespodzianka nas spotkala.
Wedlug moich obliczen nam termin na 6 lipca.
Pozdrawiam, postaram sie wpadc od czasu do czasu, choc przy malym jest kupe roboty, o godzinie 20 padam z nog, dlatego wypoczwajcie dziewczyny ile mozecie, pozniej nie bedzie czasu na wypoczynek
pa
 
mila1trzymam kciuki zebys do nas dolaczyla
Sissi staram sie odpoczywac ile sie da bo zdaje sobie sprawe z obowiazkow rodzicielskich i wiem ,ze nie bedzie lekko ;) teraz tylko modle sie zeby wszystko bylo w porzadku. Wpisuje Cie na liste lipcoweczek jako pierwsza ;D
 
witam was ..ja mam nadzieje ze dolacze hmm ale chyba zalapie sie na nowy m-c bo sierpien ...mam nadzieje ze mi sie udalo i jakas perełka jest w brzuszku :)...3 dni i bede wiedziec..trzymajcie kciuki:)
 
reklama
Do góry