reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ktory to tydzien ?

to ja juz nie kumam jak to jest ::) to ja tez mam juz piaty?
slyszlam ,ze jakos sie liczy kazdy miesiac po 5 tygodni ale moze to bzdura
 
reklama
Tak na zdrowy rozum to mozna uznać że 4,5 tyg.Ale mam taki kalendarz ciąży i tam juz od 18 tyg liczą jako 5 miesiąc.Więc chyba trzeba uznać Aneczko że już powolutku w niego wkraczamy:)
 
ja mam od mojej gin taki "rozkład" :)))
I jak patrze na Wasze suwaczki z baby-gaga, to tak wlasnie przeskoczyly z 4 na 5 miesiac :)

1 m - 0-4,5 tyg
2 m - 4,5-9 tyg.
3 m - 9-13,5 tyg.
4 m- 13,5-18 tyg.
5 m - 18-22,5 tyg.
6 m - 22,5-27 tyg.
7 m - 27-31,5 tyg.
8 m- 31,5-36 tyg.
9 m - 36-40 tyg
 
ja mam taki rozklad jak Elpis, a w ogole to licze na suwaczek, on mi prawde powie ;D
 
Fajny rozklad wlasnie takiego czegos szukalam ;D to juz naprawde piaty miesiac WOW
 
reklama
powiem Wam, że trochę sie gubie... z USG wychodzi mi, że to 19t3d ciąży a z suwaczka 18t5d. Wpisywałam sugerowaną przez gina datę porodu... nie kumam... nie kumam....
 
Do góry