reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ktory to tydzien ?

Ja mam dokladnie ten sam problem!!! Mamy nawet te sama date porodu!!! Ja prowadze trzy listy! Jedna sama obliczalam, druga to ta od doktorki a trzecia to suwaczek. Czekam na rezultat w lipcu!!!Zobaczymy kto mial racje!!!
 
reklama
Heh to ja mam tylko dwie bo ostatnia miesiączka nie moge sie sugerować bo nijak się to ma do USG (miałam nieregularne cykle po tabletkach anty nie zdążyły się uregulować)
 
faktycznie czasem mozna sie pogubic :) ja tez czasami jak cos zaczne liczyc to sama nie wiem co mi wychodzi :laugh: ;)
 
Dziewczyny, a czy np 18t3d to jest 18 czy 19 tydzien? Bo slyszalam 2 wersje, jedna ze 19, a druga ze 18 bo sie liczy tylko skonczone tygodnie ::) ?
 
Tez mialam ten problem i Kasiek mi powiedziala ze to juz jest 19tc!!! Ale nie jestem specjalista i sama sobie licze, np 19t i 5d, a 20 bedzie dopiero jak go przekrocze!!! Ale to tylko tak dla mnie!!!
 
reklama
Wiem ale ja popatrzylam na twoj suwaczek!!! I po nim wiem ze juz masz polowe za soba!! Super!!!
 
Do góry