reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kubek niekapek

Juz chyba zapomnialas jaka uszczypliwa potrafilas byc jak mialas poprzednie konto ja dobrze pamiętam ..nie wiem co teraz grasz
I po drugie sama sie wyszukujesz różnych rzeczy musze sie zasmucic ze nie w mojej wypowiedzi nie byla przeslanka o kp nawet tego na mysli nie mialam na mysli :-)
Wiec nie mysl za mnie i wyluzuj trochę :-)
Traktuj innych tak, jak Ty byś chciała być traktowana. ;)
Jestem sobą, nie gram mozesz być o to spokojna;)
Tu każdy potrafi czasami, komuś słownie przydzwonić...
Absolutnie nie będę za Ciebie myśleć, możesz być spokojna.
Wszelkie Twoje uwagi, kieruj na PW anie zasmiecasz wątek;)
 
reklama
dziewczyna pyta o konkretny kubek niekapek, który się sprawdził i co w nim dawać do picia. Więc dawajmy konkretne przykłady i tyle. Ja od siebie dodam, że mnie się np bardziej podobał philips avent z twardym ustnikiem (z pingwinkiem) ale niestety jak już mały posmakował miękkiego ustnika to twardego nie chciał ruszyć. W przypadku podawania stałych pokarmów warto dopajać bo zmienia się struktura kupki, nawet jeśli kp dalej jest głównym posiłkiem. Zamiast niekapka można spróbować z kubkiem doidy. Na pewno będzie łatwiej nauczyć dziecko z niego pić jak nie sprobowało niekapka :p
 
Ja jestem zwolenniczką bidonów. Mój syn nie chciał wcale z kubków niekapków pić, dopiero jak kupiłam bidon to jakoś poszło. Może to będzie dobre rozwiązanie?
 
Dziewczyny czemu wy znowu nie na temat? To już któryś post z kolei gdzie toczy się dziwna duyskusja!

My mamy również phillips avent z pingwinkiem, mamy tez kubek 360 (munchkin- ale działa tak samo jak ten lovi), u nas akurat synek szybko załapał picie z kubka 360, tam trzeba mocno pociągnąć żeby płynęło. Plus tego kubka jest na pewno taki, ze łatwo go dobrze umyć, i faktycznie nic się nie wylewa. Trzeba mocno rzucić na podłogę żeby się to udało [emoji6]

Poza tym mamy kubek doidy i zwykły plastikowy z ikei i tez z nich pije, tylko wiadomo, z pomocą mamy.
Kubki z rurka tez się u nas sprawdzały.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry