reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Odzwyczaił się od piersi, czy nie smakuje mu mleko ???

agamal

kociara
Rozwiązania
0
Od urodzenia mojego syna, karmię go piersią, jak dotąd nie było żadnych problemów, do momentu gdy zaczęłam synkowi rozszerzać dietę i podawać napoje w butelce ze smoczkiem. Pewnego dnia synek zaczął płakać przy piersi i nie chciał jeść, tylko tak troszeczkę "memlał", ale nic nie przełykał - czyli nie pił, a widać było, że był głody. Myślałam, że może boli go gardło albo dziąsła, ale jak dałam mu deserek ze słoiczka wcinał bez słowa.:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: i taka sytuacja często się powtarza. Co to oznacza - przestało smakować mu mleko czy na skutek podawania butelki ze smoczkiem odzwyczaja się od piersi. Dodam że mleka mam pod dostatkiem - aż porobiły mi sie zastoje.
Jak w takim razie 6 miesięcznemu dziecku podawać pić - na kubek za wcześnie a łyżeczką nie wyobrażam sobie ????? Zależy mi żeby karmić go piesią (ma skazę białkową):-:)-:)-:)-(. Doradźcie coś.

reklama

aneta23

Kwiecień'07, Listopad'08
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
AGAMAL - ja co prawda nie mam duzego doswiadczenia w karmieniu piersia bo musialam przerwac po 6 tyg.....aczkolwiek slyszalam o przypadkach, ze w momencie rozpoczecia rozszerzania diety dziecko "odstawilo" sie od piersi.
Jesli boisz sie, ze to przez smoczek to albo faktycznie lyzeczka, albo np niekapek (moj w tym wieku juz probowal), albo sa takie bidony gdzie pije sie przez miekka rurke jak przez słomke.

kropecka

Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
bidony z rurka to raczej za wczesnie na takiego malucha. ja nie wiem co doradzić bo z moim pierwszym synem bylo tak ze jak zaczelam mu butle podawac to tez przestal pic z piersi, ale ze byl uczulony na bialka mleka i nawet moja dieta mu nie pomagala to dalam sobie spokoj z karmieniem. Teraz mlodszy syn jeszcze tylko na piersi.

aneta456

kocham i jestem kochana
Rozwiązania
0
agamal-A może ściągaj pokarm i podawaj przez butlę.Podobno niektóre dzieci tak mają jak poczują że z butli łatwiej leci to już cyca nie chcą.Moja córcia akurat ciągnie co jej podam byle żołądek napełnić,za to od 2 tygodni nie chce jeść pokarmow stałych.

kropecka

Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
moj za to w ogole nie chce ciagnac z butelki :/

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama