reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kubek nikapek

Ja polecam AVENT super sprawa.Moje dzieci trzaskały nim i nic się nie wylewało.A mała jak jej daliśmy niekapka to jakoś od razu zachwycła o co chodzi.
 
reklama
moja córcia ma prawie 10 miesięcy i od jakichś 2 pije z niekapka. Choć z buteleczki tez jeszcze pije. Mamy kubek Canpol LOVI i ja musiałam wyjąć tę membranę ze środka, bo się denerwowała, że wolno leci! teraz pierwszy łyk leci sam, a potem jak ssie to leci mocniej.
 
Mamy kubek Canpol LOVI i ja musiałam wyjąć tę membranę ze środka, bo się denerwowała, że wolno leci! teraz pierwszy łyk leci sam, a potem jak ssie to leci mocniej.
Ja zrobiłam podobnie, tylko że jak już zakumał, że jak pociągnie to leci założyłam membranę z powrotem i teraz mały nie ma żadnych problemów z piciem :-)
 
Mój Kapik pije jak skończył 5 miesiecy z niekapka:-) z butli też podpijamy czasem :-)
my mamy Aventu i jest rewelacja...u nas nie sprawdził się Tommy Tippe...zupełnie mu nie podszedł...no i teraz siedzi i czeka na kolejnego malucha:-) hehe
 
Hej!

Polecam też gorąco niekapki z aventa:tak:
Moja córcia pije z nich soki, herbatki a także mleczko:-)

U nas trochę kosztują, ale jeśli macie kogoś z rodziny lub znajomych w Anglii to poproście żeby wam w prezencie przywieźli niekapka. Tam są one taniutkie. Mój mężczyzna kupił dla naszej córci w zeszłym tygodniu duże niekapki za 2,5 funta za sztukę! U nas o takiej cenie można pomarzyć:-(
 
Ja też jestem zadowolona z Avent-a.ale mam już do wymiany,może niech Twój męszczyzna przywiezie ich więcej to ja od Ciebie odkupię.
Pozdrawiam.
 
HeJ!

Niestety mój mężczyzna wrócił już z delegacji i nie wiem kiedy teraz będzie w Anglii.

Ale jakby to będę o Tobie pamiętać!:-)
 
reklama
Witam.Wczoraj byłyśmy na spacerku i oczywiście z naszym niekapkiem.i chyba nam się zgubił.Będe jeszcze raz szukała.Dzięki.Jak Twój męszczyzna będzie na delegacji tojestem bardzo chętna na niekapka.
Pozdrawiam.Całuski dla twojej dzidzi od mojej Gabryśki.
 
reklama
Do góry