reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kuchnia malucha & Przepisy kulinarne mam

u nas dziś królował czerwony barszcz z ziemniakami i naleśniki z serem lub powidłami... barszczu zostało na co najmniej dwa obiady- chce któraś?

ja chcę, ja. u nas dzisiaj był sos z kurczaka, a na jutro nie mam pomysłu

Maltanka a u nas kluseczki wylądowały na podłodze !!!! Podobnie było z pulpecikami . Może to nie czas na zmiany ? Hmmmmmm ............:confused:

nero mi Hubert też pierwszy kęs wypluł, ale wyjęłam go z tego jego karmidełka i posadziłam na kolanach przy stole przed talerzykiem. wsunął wszystkie. ja mu posoliłam trochęte kluseczki, inaczej by nie poszły, zresztąjak wszystko inne.
 
reklama
nero mi Hubert też pierwszy kęs wypluł, ale wyjęłam go z tego jego karmidełka i posadziłam na kolanach przy stole przed talerzykiem. wsunął wszystkie. ja mu posoliłam trochęte kluseczki, inaczej by nie poszły, zresztą jak wszystko inne.

u mamusi na kolanach to lepiej smakuje:-D:-D:-D

Jak Zosia czasami już nie chce to też na kolana ją biore i zawsze jeszcze parę łyżek wsunie
 
Mary 105 pewnie lepiej , ale mojego urwisa na kolanach nie sposób trzymać . Jakby miał dynamit w pupusi :tak:.Wszystko go wtedy interesuje . Wczoraj na podłogę poleciały talerze:szok:. Huku było od groma , bo mamusia nie zdążyła synka powstrzymać :no:.
Maltanka może i dobry sposób by troszkę posolić - spróbujemy .:-)
 
mam pytanie i mały problem... chcę powoli odstawić Hanię... mam w domku NAN HA2, dwa dni piła może beż euforii, ale po 100 ml się udało, od wczoraj jest wojna, chciałam jej kaszke wieczorną zamienić na mleczko i nic... plucie, płacz, machanie rękami. jak na tym mleku zrobiłam kaszke też nie było jedzenia- czyli smak jej nie pasuje:-(
jakie mleko możecie mi polecić? nie chcę kupować w ciemno, moze zdarzyło się podobnie u którejs, co??
proszę, doradźcie i pomóżcie...
 
Ostatnia edycja:
Ja też daję bebiko2. Ale nie wiem od czego może mieć kupki ciemne:( Martwi mnie to. Ostatnio jadł pierwszy raz kaszkę truskawkową i barszcz po ukraińsku. I może od tego.
 
Agi ciemne pewnie po tym barszczyku.

Martussa na czym wczesniej robilas kaszke? na swoim? Moze mieszaj mu na razie czesc swojego, czesc NANa i tak co jakis czas zwiekszaj proporcje Nana??

My nadal na Pepti. Dziewczyny z alergikami probujecie podmieniac mleko?
Aga jak kupole u Jaranda? nadal zielone? bo ja tez obstawiam ze to przez mleko.
 
Yawla- dawałam mleczno-ryżowe i chodziły jak marzenie.:-)
Zrobiłam jeszcze jeden test przed chwilka- dodałam odrobinke NANa do krupniku i... wojny cd:dry: a jak dałam swojego krupniku to wrócił mój mały żarłok. ewidentnie NAN jest do bani dla mojego dziecka i już.:eek:
 
Martussa, my podajemy bebilon i dopiero to mleko podpasowało Karolowi. NAN zatwardzał:-(
Ale pamiętam, że po odstawieniu od piersi parę razy były różne akcje z mlekiem, kaszami itp. Raz mu smakowało a raz pluł ile wlezie. Cierpliwości...
 
reklama
mam pytanie i mały problem... chcę powoli odstawić Hanię... mam w domku NAN HA2, dwa dni piła może beż euforii, ale po 100 ml się udało, od wczoraj jest wojna, chciałam jej kaszke wieczorną zamienić na mleczko i nic... plucie, płacz, machanie rękami. jak na tym mleku zrobiłam kaszke też nie było jedzenia- czyli smak jej nie pasuje:-(
jakie mleko możecie mi polecić? nie chcę kupować w ciemno, moze zdarzyło się podobnie u którejs, co??
proszę, doradźcie i pomóżcie...

Martussa ja na początku chciałam dać Hubertowi Bebilona, ale mu nie smakowało, wypluwał, wykręcał się, to jakiś czas zrobiłam przerwę, po paru dniach znowu próba i też nie chciał, to kupiłam NANa, dawałam mu raz dziennie koło południa tak około 100- 120 ml. Posmakowało mu, jak mi zaczął już ładnie pić to wypija cała butlę przed południem i wieczorem. i zauważyłam, że rano jak wstaje to też nie chce bardzo cyca :eek:

Ja też daję bebiko2. Ale nie wiem od czego może mieć kupki ciemne:( Martwi mnie to. Ostatnio jadł pierwszy raz kaszkę truskawkową i barszcz po ukraińsku. I może od tego.

Agi po barszczyku. Mi Hubert też robił ciemne jak mu zupkę gotowałam z buraczkiem, a nawet takie ciemne bordowe.
 
Do góry