reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kuchnia Malucha

reklama
u nas tez jedzonko Sara je to co my...jutro na sniadanko chce zrobić racuszki z jabłkami- hihi :-)jak wstanę bo siedzę i czytam i czytam Was juz ponad godzinę- normalnie- ale zescie sie rozpisały.....dobrze ze jutro- czyt.dzis przestawiaj czas i spi sie godzinke dłuzej:tak:buahahah tylko Sara chyba o tym nie wie:no::-D:-D:-D
 
Dzięki Nineczka za pamięc:-)Już lepiej, to musiała być biegunka zębowa.Choc te czwartkowe wymioty, to na pewno po babciowym obiedzie:no::no:Lolo bardzo niezadowolony z diety;-)Dziś pomału wracamy do normalnego jedzonka:-DCzy wasze Brzdące lubią wątróbke?????
 
Sara jeszcze nie jadała wątróbki- choć je to co my- u nas poprosu wątróbka zadko bywa......za to wczoraj 1 raz jadła placki ziemniaczane- normalnie zjadła całe 2 :szok:tak smakowały:tak::szok:
 
Bodzika, co? Wątróbkę? Ja mojej daję jedynie parówki (fuj, bo wiem co w nich jest, ale ona lubia) i gotowane mięso. Mięso uwielbia, toleruje ziemniaki i makaron, ale nie przepada za warzywami, niestety, choć na dobrą sprawę to jej sie nie dziwię, bo smaku to one nie mają, więc co tu jeść..
Wczoraj zrobiłam jej jajeczniczkję na parze z bazylią i pomidorami. Pierwsze 3 kęsy-od razu wypluła, potem jak zobaczyła, że tatko przełożył sobie część jej porcji na swój talerz, to owszem, trochę zjadła. Ale najbardziej lubi frutapurę i banany. Idzie sobie do szafki, wyjmuje frutapurę, przychodzi do mnie i głaszcząc się po brzuszku wydaje dźwięki typu "am, ach". Ale pędzi tam gdzie leżę banany, mów "ba" i pokazuje paluszkiem, że chce. Oczywiście dostaje, bo frutapura bez cukru a banan zdrowy. Lubię, kiedy komunikuje czego chce, jest mi łatwiej:-)
 
Meggi u na steż jak były placki ziemniaczane to Lila od razu pochłonęła całe dwa i jeszcze by miała chęć ale tak dużo smażonego na raz to ja nie wiem....
 
reklama
My tez jeszcze nie dawalismy watrobki ale tak poza tym je juz wszystko.Najbardziej uwielbia jednak paroweczki i wszelkie mieso.Jajeczniczka jej nie smakuje:-(
Musze tez sprobowac plackow ziemniaczanych bo zrobilyscie mi na nie ochote:-)
 
Do góry