reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kulinarne inspiracje:D

No ja tez takie placki widzialam tylko na amerykanskich serialach:-p:-DFajny watek ale ja za gotowaniem nie przepadam :no: Moj repertuar obiadowy jest strasznie ubogi hehe ale moze cos łatwego u was podpatrze:tak:
 
reklama
Antylopka musialam ograniczyc nabial ze wzgledu na Szymka, ktory ma uczulenie na mleko krowie, a ja jeszcze go karmie. Choc przyznam sie ze czasem sie na cos skusze, i raz maleko wysypie troche a raz nie :-)
 
tomola - doskonale cię rozumiem. Jajka mozesz? to moze znajudę cos dobrego.
Teraz szybki przepis dla Natali (ale niestety Tomola z serem)
Przygotowujemy wszystkie skąłdniki tak jak do schabowych lub piersi smażonych. Smażymy kotlecika z jednej strony - pobracamy na drugą. Kładziemy plasterek żółtego sera i oliwki pokrojone w krążki. Smażymy. No i podajemy z ziemniaczkami i jakąś pyszna surówką , np.:-p:
- kapusta pekińska skrojona (tylko ta zielona część, taka wiotka :-D, z tamtej twardej części mozna bigos zrobić ;-))
- starte jabłko
- garść rodzynek
- jedna mandarynaka, połamana na ząbki i pokrojona
- śmietana
 
Dziewczyny robiłam wczoraj Sharme pyszna i szybciutko się ją robi.
A teraz dam wam przepis (niestety z serem) na PAWIE OKA
SKŁADNIKI
1 karczek sredni
1/2 kilo pieczarek
kostka sera żółtego
majonez
majeranek,sól,pieprz,wegeta
Dzień przed podaniem karczek pokroić w plastry rozbić ręką włożyć do miski wymieszac wszystko z przyprawami i zalać troszkę olejem. następnego dnia wyłożyć na blachę. Ser i pieczarki zetrzec na tarce jarzynowej dodac majonez i wszystko wymieszać taką papke ponakładać na karczek i wszystko zapiekac około 30-40 minut w dobrze nagrzanym piekarniku. Super
 
Mrozik jajka moge, a z nabialu jem maslo.

Fajne te przepisy, wszytskie, ja bardzo lubie gotowac, wiec mysle ze latem bede je wszystkie po koleji testowala, bo i czasu bede miala wiecej (jedyny plus zawodu nauczyciela to wakacje;-)) a i planuje juz wtedy wzbogacici swoja diete :-)
 
Tomola, to postaram się coś przypomnieć, i napisać - sama przecież byłam na takiej diecie. Ale dziwne że po maśle nic mu nie jest :dry:.Próbowałaś plasterek sera zółtego zjeść?

Nauczycielka ?? No proszę . W sumie to nie znamy sowich zawodów i powiem że zawsze mnie ogarnia zdziwienie jak sie dowiaduję :-D. A czego uczysz? jeśli można wiedzieć ;-)
 
Natalia spokojnie, z ortografia mam duzeeee problemy. A ucze czegos wrecz przeciwnego czyli matematyki :-p

Ja to wogole jestem ciekawsa dusza, i no z checia bym poznala zawody dziewczyn oraz np to z jakiego miasta sa :zawstydzona/y:
 
reklama
wiki17082007 oswiec mnie co to jest karczek??? czy chodzi o karczocha, czy o karkówkę hehe, bo nie wiem :-)
tomola wiec moze napiszemy troche o sobie, ale w innym watku
 
Do góry