reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupa

Czarna99

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Czerwiec 2022
Postów
20
Hej. Córka od 3 dni robi kupę która śmierdzi jak by przeleżonym jajkiem na twardo. Słyszałam, że to normalne ale wolę się dopytać czy faktycznie nie mam czym się przejmować i czy faktycznie nie mam po co iść z małą do pediatry. Karmimy się mm. Aptet ma, gorączki brak. Kolor kupy taki brązowy/żółty. Brak krwi w kupię, ropy raczej też i służy chyba też bynajmniej nwm jak taka kupa wtedy wygląda ale wydaje mi się że tego nie ma.
 
reklama
Jeżeli brzuszek miękki, nie gorączkuje, ma apetyt ,nie jest płaczliwa to wydaje mi się że wizyta u lekarza jest zbędna. Nie każdą kupka będzie super pachniała.
 
Hej. Córka od 3 dni robi kupę która śmierdzi jak by przeleżonym jajkiem na twardo. Słyszałam, że to normalne ale wolę się dopytać czy faktycznie nie mam czym się przejmować i czy faktycznie nie mam po co iść z małą do pediatry. Karmimy się mm. Aptet ma, gorączki brak. Kolor kupy taki brązowy/żółty. Brak krwi w kupię, ropy raczej też i służy chyba też bynajmniej nwm jak taka kupa wtedy wygląda ale wydaje mi się że tego nie ma.
Oooj tak , u nas na mm kupa też zajeżdżała takim ... jajem na twardo ale które leżało z tydzień na kaloryferze 😂
Jeden czad 🙈 Do tego u nas była taka zielona, czasami żółtawa taka musztardowa.

Wszystko jest ok.
Jeśli właśnie: dobrze je, brzuszek miękki, kupki robi regularnie, nie gorączkuje to wszystko jest ok.

U nas np mimo że kupa zajeżdżała równo, to prawdziwy hardcore przyszedł gdy mały się rozchorował i do niemowlęcej diety doszły różne syropki 🤢 To dopiero było 🙈

Gdy przejdzie ( kiedyś tam ) na posiłki stałe to zapach się zmieni.
 
Do góry