reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***kupię - sprzedam***

Kupię!!! Jestem zainteresowana kupnem wózka Bebecar stylo at bądź style at. Proszę o kontakt jeśli ktoś z was ma.
Sprzedam natomiast Jane Slalom, 3w1, plus dodatkowa buda, pałąk, kosz na zakupy...Zainteresowani pisać. Chcę sprzedać jak najszybciej, ponieważ potrzebuję ,,miękkiego,, wózka jak bebecar...
 
reklama
Witam, mam do sprzedania pakę 80 sztuk ciuszków dla chłopczyka oid zera do 9 miesięc( ciuszki w stanie idealnym, częśc nowych! z metkami! zapraszam do napisania maila wyślę zdjęcia. Posiadam również fotelik firmy MUTSY traveller, poduszke do karmienia, ciuszki dla dziewczynki w wieku roku, kojec kwadratowy i wiele wiele innych wspaniałych rzeczy(nowe pary bucików) wszystko w dogodnych cenach( na pewno sie dogadamy :) zapraszam na kawe i ogladanie rzeczy. moj nr 606107455 lub mail ola.tomecka@gmail.com
 
oddam ubranka po Małgosi rozmiar ok 92-98 cały worek 60L oraz pół paczki pieluch Happy 5 i pół paczki Pampers Sleep&Play tez rozmiar 5 w zamian za paczkę kredek i kilka kolorowanek
 
oddam ubranka po Małgosi rozmiar ok 92-98 cały worek 60L oraz pół paczki pieluch Happy 5 i pół paczki Pampers Sleep&Play tez rozmiar 5 w zamian za paczkę kredek i kilka kolorowanek

Kurcze, szkoda, że tak późno to ogłoszenie. Ja pracowicie skupowałam ciuszki dla Kassi na 92 i trochę na 98, bo z 86 wyrasta. Parę na te rozmiary dostałam. Nie wiem czy z kolejnym worem ciuszków zmieściła bym się w domu. :) Co w tym worku wogóle masz? Aktualne jeszcze?
 
witam:)
dziewczyny gdyby któraś była w potrzebie... symbolicznie zamienię leżaczek Fisher'a na jakąś miękką książeczkę dla Córki.
Moja właśnie ma 7 miesięcy i w związku z tym że jemy już w krzesełku do karmienia mam zbędny "mebelik" w domu:)
zdjęcie leżaczka prezentuje ULa
https://picasaweb.google.com/pocztowkiSzczecin/13Kwi201102#5604844223983215138

w sprawie leżaczka 692 434 454 :)mieszkam na pogodnie.

Leżaczek znalazłnowy domek:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry