reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupka niemowlaka

Dołączył(a)
10 Grudzień 2019
Postów
10
Witam wszystkich serdecznie. Nasza 5 Miesięczna córka od jakiegoś czasu ma glosne i strasznie śmierdzące gazy. Kupkę robi średnio co 2 dni przy czym jest ona bardziej rzadka i wsiąka w pieluszke. Dzięki jest cały czas na piersi. Dobrze przybiera na wadze śmieje się ogólnie prawidłowo się rozwija. Martwią nas tylko te gazy i kupka.. czy ktos mial podobny problem lub go ma ? Z góry dziękuję za odpowiedź
 
reklama
Kupki przy kp moga byc luzniejsze, jesli nie ma sluzu ani krwi to pewnie wszystko wporzadku. A co do wagi to trzeba patrzec na ogolny przyrost, jesli idzie rowno w gore to sie nie martwcie bo juz podwoila wage a byla kruszynka:)
 
Kupki przy kp moga byc luzniejsze, jesli nie ma sluzu ani krwi to pewnie wszystko wporzadku. A co do wagi to trzeba patrzec na ogolny przyrost, jesli idzie rowno w gore to sie nie martwcie bo juz podwoila wage a byla kruszynka:)
Z tym sluzem to tez tak nie do konca. Moja corka (urodzona 12.10.19) po kilku tyg miala wlasnie sluz w kupie. Bylam u pediatry i powiedziala, ze sluz nie jest sam w sobie zly dopoki nie ma krwi. Google powie, ze to nietolerancja laktozy. Ja jadlam wszystko, ale przez pewien czas wyeliminowalam nabiał i kupy byly takie same. U mnie problem z ulewaniem. Podaje delicol lub kolzym i po tym kupy sa troche ladniejsze - jakkolwiek to brzmi. Na gazy mozna podac espumisan, ale u mnie efekt byl odwrotny, wiecej gazow a kupy brak. Teraz tez zdarza jej sie puszczac baki, uwazam co jem. Niby nie ma diety matki karmiacej, a sama nie wiem co o tym myslec. Nietolerancja laktozy tez jest znikoma, moze faktycznie cos z diety szkodzi. Ja sie gubie w tym, ale na logike dorosli tez puszczaja baki i nic sie nie dzieje. Dlatego pewne kwestie odpuscilam, a wbrew pozorom jest masa niemowlakow z problemami zoladkowymi (prezenie, zaparcia, gazy).
 
reklama
reklama
Póki śluz nie jest galaretą lub smarkami z nosa, nie ma krwi to jest ok przy kp. Luźne kupki także. Czy coś poza kupą niepokoi? Zmiany skórne? Odparzenia? Jeśli nie to nie ma się czym martwić.
 
Do góry