reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

myfa - podpisuję się w 100 % :tak::tak::tak: ja też w ogóle takich myśli nie mam i nie dopuszczam, fakt, że czasu na takie myślenie też nie mam...
 
reklama
moj maluch poszedl do przedszkola, ktore mam pod nosem dosłownie.... zamiast odpoczywac to ja porzadki robie w chacie i to co nie moge zrobic jak jest Hubcio..... jakas paranoja....
 
Sofik....co jest ? :(
Pisz...po to tu jestesmy,zeby dzielic sie z reszta swoimi smutkami i radosciami.
moze uda nam sie jakos pomoc?
 
Hej

Sofik, co z Tobą?? Żal się po to tutaj jesteśmy.

Myfa, ja też zawsze jak rodzinka wychodzi to pierwsze co to sprzątam chatę jak opętana, ale potem jak czuję że jestem zmęczona to mam wszystko gdzieś i odpoczywam.

Ja dzisiaj robię gołąbki a na deser piekę ciacho ze śliwkami węgierkami z cynamonem, uwielbiam je jeszcze ciepłe podane z bitą śmietaną.
 
Witajcie mamuski.Ja mam dzisiaj wolne wczoraj zaczelam nadrabiac to co napisalyscie i nawet zaczelam wam odpisywac,ale mialam dosc burzliwa rozmowe na gg z moja mama i odechcialo mi sie wszystkiego.

Czytalam ze pisalyscie cos na temat herbat.Otoz slyszalam w programie dla kobiet ciezarnych wypowiedz lekarki ze ciezarne nie powinny pic kawy,herbaty czarnej,bialej,zielonej.Wskazane jest picie duzo sokow,herbat ale tylko owocowej i wody.

Ktoras w was sie pytala kto mieszka we Wroclawiu.ja pochodze z Wroclawia,ale teraz mieszkam w Irlandii.


Kochane kwietnioweczki myslcie pozytywnie o swoich fasolkach,nie dopuszczajcie zlych mysli.

Ja odezwe sie jeszcze pozniej-przynajmniej sie postaram.

 
GOSIACZEK to wrzuć jakiś ciekawy przepisik - widzę, że lubisz gotować:-)
Macie racje dziewczyny - trzeba odganiać złe myśli. Ale ktoś kto raz poronił nie będzie do tego podchodził tak beztrosko i z takim optymizmem, bo taka jest natura ludzka:-(
 
Sofik co sie dzieje? Forum jest po to żebysmy sobie pomagały i pisały z sobą, wiadomo, że ciąża to stan piekny ale i kruchy trza uważac, martwimy sie- choc i staramy sie życ nadzieją, pisz kochana co sie dzieje!
 
reklama
deser piekę ciacho ze śliwkami węgierkami z cynamonem, uwielbiam je jeszcze ciepłe podane z bitą śmietaną.

az sie oplulam..podeslij mi kochana troszke tego placuszka..tutaj nie ma sliwek wegierk..:-( a szkoda..wciagnelabym taki placuszek..moja babcia takie dobre piecze ze sliwkami..mmm...

a tak w ogole to

HEJKA LASECZKI

ale ja mam dzisiaj sredni dzien juz miesknako posprzatane ...z pomoca mojego chlopka..:-) mlody juz nanowo smieci i balagani ..w lazience lezy wielka steta do rania a za oknem slonko i wieje jak jasna d... :-D ale co tam.. w nocy spac nie moglam bo cos brzusio dziwnie bolalo ..mozliwe ze wzdecia mi sie zaczynaja bo czje sie strasznie peelna i nadynana jak balon..noi dzisiaj w koncu zjadlam normalne sniadanie bo tak to od 4 dni tylko sok pomaranczowy i 3 krakersiki i nic wiecej a w cagu dnia glownie owoce .czuje sie jak jakis robak owocowy bo zyje na owocach tylko..hehehe :-D
 
Do góry