reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

a ja dzis tez pieke ciasto :) tylko,ze czekoladowe...mniami :D
Zrobiłam dzis druga czesc kopytek, paszteciki z kapusta i grzybami w ciescie francuskim...no i czekam na te ciasto czekoladowe,az mi sie upiecze :D mniami :D
dzis jestem tak leniwa,ze głowa mała...tylko spie,gotuje i jem :D
 
reklama
gosiaczek, sara - litości nie macie nad innymi ciężarówkami!:-D normalnie ssie mnie jak to czytam - a w robocie siedzę więc kulinarna posucha :dry:
 
Dziewczyny chyba dopadla mnie zle samopoczucie, smutno mi jest ciagle placze o nic...SMutno mi jest ze ejstem tak daleko od domu rodzinnego, ze nie mam sie do kogo odezwac, a czasem nie mam ochoty na pisanie a wygadala bym sie komus w 4 oczy:-( a tak pozatym to nic takiego sie nie stao, raczej stram sie myslec pozytywnie .... wiem ze czasem glupie mysli przychodza do glowy ale nie daje sie im...

Bylam wczoraj na kontoli u lekarza przytylam 1 kg i cienienie 100/70
Usg mam dopiero 25 wrzesnia...

Ale smakołyki robicie i jecie, ja mam tkaiego lenia Mega lenia ... wczsoraj zrobilam mielone ale dzis nawet nie moge na nie patrezc od rana jestem na płatkach kukurydzinych i wodzie , na nic nie mam ochoty , ciegle czuje sie pełna i mnie mdli a juz bylo tak fajnie :confused:

ide sie na chwilke połozycbo wlasnie sciskalam kibelek buuuuuuuuuuuuuuu:baffled:
 
Sofik dobrze, że napisałas forum to miejsce też do dzielenia sie smutkami... pocieszę Cie, że ja też sama w domciu - mama dalej mąż tylko na wekendy tylko pod nogami pies mi sie pałęta hihi ja tez miewam różne mysli to instynkt każe sie bac o dziecko, ale z drugiej strony pamietaj jezeli wymiotujesz - tak samo jak i ja- to znaczy wszystko w organizmie szaleje hormony buzują i niech buzują! znaczy jak są to jest dobrze! a jak nie chce Ci sie gotowac zamów jedzenie a co tam ...masz prawo, albo kolezanki zatrudnij niech o Ciebie zadbają i Cie dopieszczą :)trzymam mocno mocno kciuki
 
ojej Sofik - trzymaj się! to na pewno hormony! a rodzinę to Ty kochana masz przy sobie - tj. męża i córeczkę:happy: kurcze ja miałam doła przez pierwsze tygodnie ciąży nic mnie nie cieszyło, a już najmniej mój stan i byłam strasznie wszystkim zdołowana - w końcu kapkę mi minęło i nawet zaczynam się cieszyć - więc oby Ci minęło jak najszybciej:happy:
 
Mam nadzieje ze mi szybko minie bo zle mi bardzo...
Za 2 tyg. przyjedzie do mnie kuzynka z Pl wiec mzzoe wszytko minie...potem ja jade do PL...


DZIEWCZYNY
Czy u Was tez sie zaczynaja kłopoty ze skora ?????

Znacie jakeis dobre kosmetyki z aloesem...???
 
co do skóry to u mnie od pierwszych tygodni ciazy...tyle pryszczy mi wyskoczyło,ze szok....nigdy tylu nie mialam :( nie mam pojecia jak sie ich pozbyc...Normalnie jak mi wyskakiwały,to szłam do lekarza, dawał mi antybiotyk w płynie i po klopocie...Ale teraz to zupełnie inna bajka...nie wiem jak sie tego pozbyc :baffled:
 
Hej,laski.Pamiętacie mnie?:-pJa tylko na chwilkę.Nie mam kiedy Was poczytać:baffled:Czuję się nadal tragicznie.Dziecko z przedszkola zadowolone,tylko po 2 dniach ...się rozchorował:wściekła/y: Więc siedzimy w domku.Pozdrawiam serdecznie.Pa.
 
reklama
ale smakołyki robicie az mi slinka cieknie....


ja od samego poczatku mam klopoty ze skora wypryskolilo mnie tak ze szok....cale szczescie juz sie uporalam z tym....
wypryski sa wynikiem zmian hormonalnych, ale stan ten pogarsza cukier w diecie i ostre przyprawy...ja ograniczylam cukier i nie jem ostrych rzeczy.... pozatym masc ihtiolowa mi pomogla i plyn afronis....


co do picia to herbatka dla kobiet w ciąży jest smaczna hippa ja pijam, oraz wode mineralną herbatki owocowe mi nie wchodza....



Sofik moja sytuacja moze nie jest dokladnie taka jak Twoja ale tez daleko od rodzinki mieszkam poza tym jako zona oficera WP mam przerabane jak nie przeprowadzki to wyjazdy meza wiec sama z dzieciakiem .... super ze przyjezdza do ciebie kuzynka noi Ty do Polski przylecisz...odzyjesz...

ja wylam przez pierwsze dni ciazy ...przytloczylo mnie to wszytsko...bedzie dobrze zobaczysz.... fakt ze zwracasz tez robi swoje, ale juz nie dlugo po 13 tyg powinny wymioty ustanąc
 
Do góry