reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

a mnie cos na karmi clasic wzieło ostatnio :-)

mi tez linia została jeszcze na brzuszku

Ma_Dunia to na pewno przez gorączkę jaka jest -moja srednio znosi upały tez

my po grillu zrelaksowani...oby więcej takich dni :-)
 
reklama
Mnie jak gosiaczkowi tez się ta linia podoba. Mam ją prawie od początku ciąży, niedługo będzie rok... będzie mi przykro jak zniknie :-(
Swoją drogą, to zaszłyśmy w ciążę w lipcu rok temu... jak dawno!! :szok: Ile się pozmieniało w tym czasie :shocked2: Dzięki dziewczyny, że jesteście, tyle pomocy i wsparcia i radości jak tutaj z Wami to nigdzie nie ma !!!

Ma_Dunia - mnie też się wydaje że to marudzenie to z gorąca. Kajtuś albo śpi albo marudzi, a jak jest przyjemny cień to się chichra, słodziak :-D

Mój M. polazł na kawalerski, zaczęli u nas na ogródku i nadal ich słyszę, a wybierają się w miasto. Ale nudą wieje z ich gadki, auta, auta, auta... :-p Ja planuję wyjść w tygodniu, chyba czwartek, bo jest karaoke u nas :tak:

Lece przelecieć pozostałe wątki :-)
 
Hejka weekendowo!!!

Ja dzis od rana na zakupach bylam... obkupilam sie jak glupia, bo wlazłam w rozmiar 38 wiec super. W poniedzialek robię czystke w szafie, w koncu sobie troszke garderobe wymieniłam.:-):-):-) bo w ciazy za duzo mi nie przybylo ciuchow ;-);-)

U nas dzis bylo znow goraco ale juz nie tak parno :happy2::happy2: Bylismy u znajomych na tarasiku posiedziec, ja godzine temu wrocilam, a Wojtek poszedl dalej biesiadowac, wiec siedze sama. Mialam prasowac, ale jakos cieplo w domu i mi sie nie chce... poczekam z ta sterta prasowanka na ochlodzenie :-D:-D:-D

Spaczyna
to super że dojechaliście szczęśliwie!!! miłęgo wygrzewania sie na plaży :cool2::cool2::cool2:

Co do stroju to ja w tym roku jestem zmuszona sobie odpuścić. I nie chodzi tu o dodatkowe ciałko ale cały brzuch mam pięknie udekorowany w rozstepy, więc nie powinnam go wystawiać na słońce, przynajmniej narazie, póki nie rozjaśnieją. No i nie zeszła mi jeszcze ta ciemna linia na brzuchu :(

Ja linie na brzuszku też jeszcze mam, ale oczywiscie ona mnie nie martwi tak jak rozstepy.
O widzisz Margaret a ja mialam zamiar isc z tym moim rozstepionym brzucholem i udami na solarium........ i teraz chyba nie pojde, nawet o nich nie myslalam....:dry::dry:

MaDunia u mojego Filipka też potówki sie pojawiły i mnie wkurzaja i tez byl jakis rostrojony i marudny , ale od pon nadaja u nas ochlodzenie wiec ciesze sie jak głupia :tak::tak:

oki kochane, buziaki przesylam o do juterka
 
hej doczytalam was troszke:-)

spaczyna milego pobytu zycze!!:-):happy2:
kamile no wlasnie jak ten czas leci:sorry2: ja niedawno sie cieszylam ze juz prawie rok bez @ a tu jak na zlosc kilka dni temu sie okres pojawil:dry:a ile sie w naszym zyciu przez ten roczek pozmienialo:-p
margaret witaj w klubie "rozstepowych" mamus:sorry2: ja nie moge na to patrzec, nie wiem kiedy publicznie odslonie ten brzuch, a co do tluszczu to wrocilam do swej wagi sprzed ciazy choc juz udalo mi sie zgubic wczesniej 4 kg:dry: wszystko przez to ze wcinam te okropne slodycze i lody:wściekła/y: jakos nie moge sie od nich oderwac....
madunia to na pewno upaly, u mnie bylo tak duszno przez jakies 4 dni Kondzio byl tak marudny ze szok, bez przerwy na rekach chial byc a o jego drzemce moglam pomarzyc:dry:

ogolnie jestem happy bo Kondzio przesypia od tygodnia prawie cala noc:-)

oki lece sie piwka napic bo maly spi:-D
dobranoc:happy2:
 
Cześć lasunie!
Dziś był zakręcony dzień.
Co do rozbierania się, to w tym roku odpuszczę. Mam też krechę na brzucholku i on sam nie zbyt wystawny.
Padam, dobrej nocki
 
Dzień dobry !!!

My tradycyjnie od godziny już na nogach. I tak przy niedzieli Ania się postarała i spała do 6, a nie do 5 jak zazwyczaj... Teraz siedzi w leżaczku, a ja mam już za sobą śniadanie i ... wietrzenie jej poduszki, o oczywiście znów przesikała się górą leżąc na boku. Ech, nie mam już do tego siły... Dwie drzemki i dwa razy poduszka mokra.
Dziewczyny - macie jakieś typy niezawodnych, dobrych pieluszek i w miarę delikatnych dla dziecka? Bo do tych moich nie mam już siły.....

Miłej niedzieli wszystkim zyczę!!!
 
Ostatnia edycja:
kamille aż mnie ciarki przeszły....faktycznie rok temu w lipcu...zaszłysmy w ciąże, cudownie, że o tym przypomniałas! :-)

my dzis zaliczymy piknik nad wodą i bardzo sie cieszę :-)
 
Hejka laski!!!!

Witam sie niedzielnie.... ;-);-) i koscielnie. Dzis Filipek był pierwszy raz z mamą w kościele, na dowod fotka na zamkniętym :-):-):-)

A wiec rano kosciolek a teraz obijamy sie na chatce, ale pogoda ladna wiec nad morze chyba jedziemy!!!

No racja rok temu poczęły się nasze szkraby, aż się nie chce wierzyć jak ten czas szybko leci :szok::szok::szok:


Buziaki i udanej niedzieli!!!!
 
reklama
Do góry