reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
widzisz klucha -dom fajna sprawa...wtedy i kijowaty wózek jest super bo go nosic nie trzeba- mam nadzieje , że z drugim juz tu mieszkac nie bede i nic nosic nie bede musiała
 
a my mieliśmy przeboje w nocy, nie z wojtasem lecz sasiadkami z góry, które o 2 w nocy zaczłeły wycie do księżyca, myśłałąm ze mnie szlag trafi, puszczały sobie jakas piosenke i spiewały na całą okolice, musialy sie urżnąć bo raczej ryczały, m poszedl na gore z interwencją, nie zapalal swiatla na klatce i zadzwonil im do drzwi, natychmiast zrobilo sie cicho, swiatla nawet pogasily i udawaly ze nikogo nie ma, obidzily nam mlodego, jak go nakarmilam to poszlam im kartke do drzwi przyczepic ze jak jeszcze raz wytna taki numer to wezwiemy policje
 
Umarło mi prawe kolano:no::no::no:coś jest mocno nie halo....po tym jak wnosiłam wóz bojowy o masie ok 18 kil na baaardzo wysokie 2 piętro....jak jeszcze raz będę taka"dzielna samodzielna"to karzę się skopać!!!! Nie mogę nogi zgiąć a klękanie jest z powodu bólu :szok::baffled::szok::baffled:.Wolę pominąć milczeniem....

Moja bryka waży też 18 kg. Ostatnio była u mnie koleżanka w odwietkach, a w niedzielę miała operację na kręgosłup :baffled: - dyskopatia. Teraz leży prawie jak warzywko i tak przez 6 tygodni :szok:. Ja wczoraj zrobiłam przesiadkę do spacerówy, a kolumbryna stoi na pół piętrze - jakby mi się chciało pospacerować :dry:. Trzeba się szanować!!!

szwedka podajmy sobie ręce bo ja tez lubie piec:-) a może ten tort wstawisz na forum?(na wątek kulinarny?) bo zabrzmiało apetycznie

Bardzo chętnie to zrobię, ale może jutro,, jak go troszkę ukroją u mamy, to będzie widać w przekroju :-)
 
sylcia007 witamy deszczowo (przynajmniej u mnie leje)

muj pojazd 15kg wazy i ostatnio kumpel wiozl mnie po paszport i wzielam go na lunch i on wozek i zawartosc (Hanka) wtargal na rekach na drugie pietro
 
super szwdka! ja robie zebre i wiem że fajnie wyglada ale tortu ciekawa jestem jak nic..:-)

manja a tym na górze to bym w kaloryfery powaliła plus kartka :-)
 
szczesliwa - z kaloryferem mały problem jest bo to nie bezpośrednio nad nami, tylko obok, alem amy inny sposób - wodomierze są na klatce schodowej w takich szafkach na kluch, zakręcamy im po prostu ciepłą i zimną wodę, bo jak ludzie wynajmują mieszkanie to nie wiedzą o tym albo nawet kluczy od tego nie mają, zemsta jest słodka, nie ma to jak po imprezce nie móc się wykąpać ani kranówy napić:-)
 
reklama
manja pomysł super! mi dziadki jak drzwiami trzaskają to im na noc prąd odłączam i wtedy kilkla dni ciszej jest:-D perfidne sposoby ale skuteczne
 
Do góry