reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

witam się po weekendzie:happy:

w skrócie: jestem niewyobrażalnie tolerancyjną żoną bo puściłam mojego m. na turniej tenisowy na weekend i zostałam sama z moją dwójką - m. w zamian przywiózł puchar, trochę kaski i ... urządzenie do chłodzniea wina:eek::-D

na dodatek upiekłam dziś placek drożdżowy ze śliwkami:-p

wczoraj udało mi się jeszcze wieczorkiem po położeniu maluchów wyskoczyć na imprezkę:-) a poranek był ciężki ...

a no i jutro ostatni dziń laby - od wtorku wracam do roboty:eek: i smutno mi i nie ... wolę nie myśleć
 
reklama
Hej laseczki!
U mnie dziś imprezowo - imieniny mamy - czyli kulinarne szaleństwa :-p.
Jestem padnięta. Tort zrobił furorę, a mój brat zjadł 4 kawałki :szok: i prosił o przepis (dla żony).
Mała ok, ale w kupie zauważyłam nitki śluzu a kupy mamy rzadkie:baffled:. Nie wiem, co z tym zrobić - podałam małej Lacido baby i mam nadzieję, że poskutkuje - macie coś podobnego?
dobra przelecę jeszcze inne wątki po łebkach
Ma_Duniu - buziaczki i gilgotki dla 5-miesięczniaka!!!!
Didi - WITAJ!!!
 
Ma Dunia buziaczki dla Juliana
Didi witaj z powrotem!

U nas fajny dzień był. Byliśmy całe popołudnie u kuzyna męża. Ma fajną żonę i lubimy się z nimi spotykać. Troche pogrilowaliśmy. Moje pociechy (te małe i ten duzy) juz smacznie śpią, na a ja na bb, a rano ciężko będzie oczy otworzyć hi hi
 
hej
ja tylko przelotem
madzia- fajnie ze sie odezwałaś
Ma_Dunia- proszę Julianka mocno uściskać od e-ciotki:-)
koga-gratuluje tolerancji

dobra uciekam oglądać "Sex w wielkim miescie" - bawi mnie ten serial;-)
 
Ma Dunia buziaczki w stopki dla Juliana:-):-)
ja jak zwykle o poznej porze mam czas by w spokoju zasiasc przy kompie:sorry: maly spi, M oglada film a ja wlasnie zrzucam zdjecia z aparatu na komputer:tak:
cos nie mam weny, lepiej pojde spac:dry:dobranoc:happy:
 
- NIE CHCE JUTRO PIERWSZA SIE Z WAMI WITAC !;-) (czyt. "Aniu, nie budź mamusi znów o 4:30 " :sorry:)
A jakże - zgadnijcie od której nie śpię....... :baffled: Ale już mój skowronek zaczyna marudzić i oczka przecierać, więc moze jest jeszcze szansa na kimnięcie...

Koga - fajnie - samotny weekend, ale jakieś korzyści rzeczowe. Mój zaraz wróci to mi tylko pranie i naczynia po jedzeniu zniesie :sorry:
Współczuję powrotu do pracy.
U nie ten temat zaczyna się oddalać - dla Ani brak opieki, w dodatku Mama....

Skunkanka - postaram się ;-) I nie pozabijać, i maila Ci dziś wreszcie przesłać :tak:

Narazie!
Miłęgo poniedziałku!!!!
 
Witajcie po weekendzie

Weekend u nas imprezowy totalnie, piątek wesele sobota poprawiny, niedziela leniwa i dość spokojna.
Dzis niedługo idziemy z Alexem do pediatry bo coś nie przybiera na wadze i apetytu brak na cokolwiek, a mleka czy kaszki mlecznej to już w ogóle nie chce,chcę to sprawdzić i może jakieś badania porobić w końcu.

Diabliczko dla Ciebie szczególnie dzisiaj życzę udanego dnia, dla reszty też.

A My dzis mamy 5 mies- ale ten czas leci.
 
gosiaczek buziaczki dla Alexa

Ja dzis miałam pobudkę po 6. Teraz niuniuś śpi. Żadnych planów na dziś nie mam. Na obiad muszę tylko zupę ugotować, bo drugie mam. Za to jutro z samego rana muszę jechac do Rzeszowa do szpitala zarejestrować młodego do gastroenterologa (pediatra musi miec podkładkę od specjalisty żeby mogła dalej mi mleko przepisywać) i do neurologa (tak dla pewności sprawdzić czy wszystko ok w związku z asymetrią).
A dziś słonecznie, ale na razie zimno brrr

Miłego dnia
 
witam o poranku
moje ranne wstawanie zaczyna sie o 6 codziennie mala o tej godz punktualnie urzadza sobie jak to moj P mowi poranne gawedy :-D i nici juz z spania

co do kupek z slzem to sa 2 opcje lbo przeziembienie..albo zabki tak samo przy kupkowaniu w kolorze zielonym wiec Madzia kupka zielona to moze byc pojawiajacy sie katarek ale raczej nie wit D

u nas ok ..za oknem szaro buro i onuro i czasami pada albo leje
Klucha kochana dziekuje za zyczonka urodzinowe

a my szukamy domku wczoraj ogladalismy jeden bungalow ale tragednia ...a fuuuj:baffled: wiec dzisiaj ciag dalszy i mam nadzieje ze cos nam wpadnie w oko bo mieszkamy chwilowo na jednym pokoiku u kolegi..a tam lozeczko..lozko i materac na pdlodze a dookola pelno naszych workow z rzeczami .tv..polki i kartony normalnie jak na smietniku...aaaa...obysmy do konca byli juz na swoim


no i wszystkim 5 miesiecznym maluszkom buziaki w czolka..:-) a niedawno sie rodzily a teraz taaakie duze sa te masze szkraby
 
reklama
Hejka!
U mnie dziś słonecznie i mam nadzieję, że będzie pięknie :tak:
diabliczko - kciuki trzymam i pamiętaj - żadnych zachowań w afekcie!!!
Gosiaczku - Aleksowi moc całusków od e-ciotki!!!
 
Do góry