reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Aha witaj w PL! :-)


Wyhaczyłam doła i nie mam siły pisać. :dry: Na szczęście jutro nowy dzień to może i humor mi się polepszy.
Dobranoc.
 
Widzę, że dziś ja rozpoczynam dzionek na BB - a więc witam się ładnie ze wszystkimi!

Aha witamy!

Nie wiem czy to już zaczyna się przesilenie jesienne czy co, ale u mnie z humorem też jakoś dziwnie zaczyna się robić. Lato się jeszcze nie skończyło, a ja już za nim tęsknię. Ach dobrze, że jest mały to nie mam za bardzo czasu na użalanie się nad soba i smęcenie.

Miłego dzionka wszystkim i wspaniałych humorów:-)
 
Witam!
Aha - witaj w naszej rzeczywistości :-), jeżeli chodzi o remonty, to dopiero jest ciekawie :-D
Moja starsza już w przedszkolu, a ja spokojnie piję kawkę z bb. żyć nie umierać :-):-):-)
 
Hejka :)

Aha witamy w pl :) No i chyba musisz sie przyzwyczaic do tego ze u nas nie zawsze wszystko jest tak jak powinno, bo to Polska właśnie:tak:;-)

Ja dzisiaj do dentysty lece na przegląd, bo baaardzo dawno nie byłam. Ja wogóle w tym temacie mam dobrze bo prawie 30tka na karku a ja do tej pory jednego zęba miałam leczonego w zyciu:laugh2: Teraz tez nic nie boli ale po ciąży lepiej sprawdzić.

A moja Tolunia dzisiaj to już duża panna, 5 miesiecy na karczku;-):tak::laugh2:
 
Witajcie!!!

Aha - witamy w PL. Szkoda, że początki masz takie niefajne. Oby dalej bylo tylko lepiej. Jeśli nic się nie zmieni, będę w W-wie 18-20 września. Moze jakiś spacer ?

Co u mnie ważniejszego opisałam na zakniętym. Poza tym nocka jako taka przespana, rano A. zajał się córą, wiec miałam godzinę spokojnego snu. I znów półtorej doby same :-(
Czekam aż córeczka się obudzi żeby pójsć po chleb i do Mamy.

Całuski w kolanka dla Toli !!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Może kiedyś te nasze dwa szczypioreczki się poznają :happy::tak:

Tak sobie myślę, Wasze maluchy już 5 -cy, za chwię będą stukać półroczki. Szok, jak to leci!!!
 
Ostatnia edycja:
A moja Tolunia dzisiaj to już duża panna, 5 miesiecy na karczku;-):tak::laugh2:
Buziaki dla Toli! :-)




Dzień dobry. :-)

U mnie humor trochę lepszy, pogoda piękna więc pójdziemy przewietrzyć głowy. ;-)

Wczoraj definitywnie roztaliśmy się z rozmiarem 56, wszystko popakowane i schowane w piwnicy. :tak: I jak robiłam porządki w szafie Julina to znalazłam pudełko rzeczy rozmiar 68, które kupiłam jeszcze w ciąży. Zupełnie o nich zapomniałam... :szok: Teraz będą jak znalazł. ;-)
 
reklama
Aha witaj !
Teraz to chyba musicie się w tej W-wie wszystkie umówić... pewnie będzie trudniej niż u nas bo tu w 1,5h to ja wózkiem przez całe moiasto przelecę jak trzeba na pieszo a u was to i autem ciężko będzie.
Teraz nic tylko przeanalizować gdzie wszystkie będziecie miały wygodny dojazd i smacznych lodów życzę... (u nas punkt niemalże obowiązkowy spotkania)

...Wczoraj definitywnie roztaliśmy się z rozmiarem 56, wszystko popakowane i schowane w piwnicy. :tak: I jak robiłam porządki w szafie Julina to znalazłam pudełko rzeczy rozmiar 68, które kupiłam jeszcze w ciąży. Zupełnie o nich zapomniałam... :szok: Teraz będą jak znalazł. ;-)
Ja też już pierwsze za małe rzeczy mam spakowane i zazdroszczę odnalezionego pudełka... Ja mam wszystko w jednej komodzie dlatego po ostatnich zakupach się już w niej nie mieszczę.

Trochę mi głupio, że nie składam życzeń z okazji ukończenia kolejnych miesięcy ale jest nas tyle, że wypada prawie codziennie a po niecałym miesiącu od nowa (rodziłyśmy przecież na przestrzeni 1,5miesiąca :D)

Nie wiem już co jeszcze i komu więc zmykam powoli na dworek...
 
Do góry