reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
witam sie poznym wieczorkiem:happy:
u nas dzis jakis taki niemrawy dzionek byl, padalo caly dzien wiec siedzielismy w domku. Wczoraj przyszla do nas wieczorkiem znajoma wiec posiedzielismy troszke , sciagnelismy sobie karaoke na kompa i spiewalismy:-D:-D ja siedzialam przy soczku(jak zwykle:sorry:) a reszta troche popila:dry:na szczescie M do pracy na 14 wiec mogl sobie pozwolic.
Spadam, moze jeszcze dzis Tiramisu upichce:-p
 
witajcie o poranku

Kamila super ze wszystko ok..w domku maly szybcij wroci do formy..
moj Al mial 2 miesiace jak spadl mi z kanapy koszmar przezylam..a od tego czasu to spadal ciagle jakis askader z niego normalnie do dzisiaj

i chcialam sie pochwalic ze mamy domek..dzisiaj odbieramy klucze i wprowadzami sie wiec znowu zanikne nie wiem na ile bo musimy tam necik podlaczyc

Ewa marudzi od 2 dni nie wiem co jej jest ale jest nieznosna...
lece bo wlasnie zaczyna koncert
 
Gosiaczku czemu odstawiacie wit D3?Hanka też mało mi je i malutko przybiera, zobaczymy co powie pediatra jutro:))
:eek::eek:

Wiesz co, dokładnie niewiem czemu, ale pediatra tak kazała więc tak zrobię a za 2 tygodnie mamy być znów na szczepieniu więc przez ten czas narazie mamy nie podawać a potem zobaczymy.
Boję się że coś się dzieje niedobrego z Alexem, dlaczego tak nagle przestał przybierać na wadze?? Wczoraj nawet trochę jadł i to dość chętnie ale i tak się martwię.
Ze starszą córką miałam takie przeboje że szok, najpierw przestała przybierać na wadze, potem nawet traciła, zaczęła często chorować na zapalenie oskrzeli, w końcu był szpital i przez 2 mies szukali co Jej jest w końcu okazało się że uczulona na laktozę, zaczęła przybierać na wadze ładnie a po kolejnych 3 mies znów spadek, kolejne badania i wyszło że ma uczulenie na gluten, przez 2 lata była na diecie i w wieku 3 latek na szczęście wszystko minęło, ale to co przeżyliśmy było koszmarem, dlatego tak bardzo teraz się boję i kontroluję wagę Alexa bo to był pierwszy wyznacznik tego że coś złego się dzieje.
Porównywałąm nawet wczoraj zapiski w książeczce zdrowia Natalii i identycznie jak Alex przybierała, hmm.
 
:-D Narazie tylko się witam :-)
Wpadnę później, a teraz idę wytulić mojego 4-miesięcznego skarbka!!! :-D:-D:-D To właśnie 4 miesiace temu, dokładnie o tej porze pierwszy raz miałm ją w ramionach :happy:
 
Dziewczyny witajcie!!!

Ile ja mam do czytania!!!!!Głowa mała,my już po porannym spacerku do szkoły(godzinka pękła),czyli powrót do szkolnej rzeczywistości:tak::tak::tak:....właśnie dowiedziałam się że sąsiadka urodziła dziś w nocy synka:-D:-D:-D normalnie wróżka jestem!!!Wczoraj czuła sią nadspodziewanie dobrze to jej powiedziałam że to może jest cisza przed burzą....i zgadłam!!!!

Idę nadrobić wąteczki!!!!!!!
 
reklama
Hej kobietki!
Kolejny poranek w domku! :-)
Wczoraj byliśmy u doktora co nam sie kazał pokazać, powiedział nam, ze zawsze możemy do niego zadzwonić jak coś trzeba będzie załatwić doktorskiego, to nam pomoże. Super facet, naprawdę lekarzy trafiliśmy świetnych!
Dzisiaj bym poszła jeszcze do rodzinnego, ale widzę, że słońce masakra, a my mamy nie wychodzić na słońce i tylko w chłodnym cieniu możemy siedzieć, więc przełorzę tę wizytę na piątek zdaje się.
Węzły chłonne Kajcio mial od 3 tygodnia życia powiekszone, zeszły jakieś 2 tygodnie temu, a teraz znów... ehhh :eek:
Miłego dnia !
 
Do góry