reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

dziwne z tym miesniakiem...nie znam sie,ale tezz sadze,ze lekarz powinien go chyba wykryc...Najwazniejsze,ze masz juz diagnoze i teraz tylko z nim walczyc...i bedzie dobrze!!!
 
reklama
Saaraa a u Ciebie już czysto całkiem??
Ja zauważyłam właśnie że już mi nie leci tak jak wcześniej i nie takie krwawe tylko lekko brązowe, czyli takie jak mówił mi ten lekarz że takie będzie lecieć.

A ja miełam do tej Warszawy z mężem jechać, wymyślałam preteksty żeby nie jechać, a to że siusiam że niewygodnie, chyba jakaś intuicja mi mówiła że mam zostać w domu.
Niedługo wracają, w końcu Ich uściskam.
 
Ciesze sie ze z wami wszystko wporzadku.A za reszte trzymam kciuki.

Moja Naomi zaczela od wczoraj sama klaskac brawo:-)Wkoncu,bo tyle sie nameczylam zeby ja tego nauczyc ze szok.I wkoncu zaskoczyla-sama.
Moja fasolka daje mi popalic:dry:Rano mdlosci i czasami w nocy,wzdecia i czasami biegunka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Oszalec mozna.

Sprawdzalam glowna strone naszego watku i nie m jeszcze linku do watku zamknietego:-(a dzisiaj powinien juz byc.Jak do jurta gonie bedzie to napisze do administratora co sie stalo.

 
gosiaczek1973 czysto..całkowicie. Nie ma sladu po krwi :) i mam nadzieje,ze tak juz zostanie do konca ciazy !!! Tobie tez tego zycze :)
Naomi dobrze,ze ktos pilnuje naszego watku zamknietego :D
anetusia83 nie mam pojecia....witamine C? nie wiem,moze inne dzieczyny doradza :)
 
Uff, podpaska od 2 godz czysta. Może zasnę spokojniejsza.

Na przeziębienie w ciąży można wziąć apap, i chyba tylko to.

Saaraa, to super że też już masz czysto i masz rację aby tak już do końca.
 
No to super Saaraaa, u mnie dopiero 9 tydzień ale dzidzia jest duża jak w 10 tygodniu, uspokoję się dopiero za jakieś 3 tygodnie.

Właśnie oglądałam zdjęcia mojego dzieciątka, już tak ładnie widać główkę, i nóżki, małe rączki, słodko. Serduszko też biło mocno, znowu się wzruszam.......

Chyba idę już spać

Słodkich snów kochane
 
gosiaczek, SaaRaa cieszę się, że już z wami lepiej :-)
Właściwie weszłam tu o tej porze tylko, żeby sprawdzić co z Tobą SaaRaa, a tu jeszcze gosiaczek:-(
SaaRaa
kiedy masz następną wizytę u lekarza?

czesc!
'co moge na przeziebienie brac?
Jak byłam przeziębiona w ciąży z Anią to kazał mi brać dużą witaminę C. Na kaszel syrop STODAL i na ból gardła Tantum Verde. Na katar chyba w sprayu Euphorbium, czy jakoś tak. I wiem, że dał mi wtedy antybiotyk lekki - AMOTAKS.
 
reklama
Czesc dziewczynki;-) lenia dzisiaj mialam gigantycznego, wczoraj zreszta tez..

Anetusia - mnie na poczatki anginy ropnej zalecil 3x 2 tabletki rutinoscorbinu, syrop Calcium dla dzieci i Tantum Verde w sprayu centralnie na migdaly. W przypadku wysokiej temperatury - apap.

Mnie czeka przeprowadzka za dwa tygodnie, wczoraj sie dowiedzialam....

Buziaczki!
 
Do góry