reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

U mnie tez dzisiaj strasznie źle. Ja juz nie mam siły, nawet juz płakać nie mam czym:-:)-:)-(.
Zrobiłam dzisiaj bete i w ciągu 3 tygodni z 5729 wzrosła tylko na 12517 mój lekarz powiedział że to niedobrze i jak jutro przyjdę na usg i będzie źle to mnie od razu połozy do szptala na usunięcie.:-:)-:)-(

Agnieszkaaa1985 trzymaj sie dzielnie chociaż wiem, że jest ci bardzo ciężko.
 
reklama
Naomi..bedzie dobrze z znajoma..tylko musi miec w sobie duza wiare ze bedzie ok...i wszystko szybko dobrze sie skonczy a ma do tego duza motywacje aby wierzyc w szybkie wyzdrowienie bo w koncu ma malenstwo dla ktorego trzeba zyc i byc zdrowym...

Ps.. jesli mozesz zrob cos z podpisem ..( suwaczki) bo bardzo rozciagaja strone
 
Agnieszkaaa1985 i Agi 28 współczuje bardzo , ale proszę nie załamujcie sie i nie poddawajcie się. Czas leczy rany............. nawet po tych bardzo krwawych ciosach.............ja coś o tym wiem. Trzymajcie sie dziewuszki.
 
o Boze....Agi28....:no: Nie wiem co sie dzieje ? dlaczego my- przyszłe mamy, musimy tyle stresów przechodzic w ciazy...jeszcze bedziemy mialy czas,zeby sie martwic o nasze dzieci....
Agi28 mam nadzieje,ze jest jeszcze szansa. I tego Ci zycze z całego serca!!!

Dzieczyny...tyle sie czyta o poronieniach, o martych zarodkach itd... To juz sie stało tak powszechne...ze szok. Moze lekarze powinni robic padania w celu wykrycia przyczyny wzrostu ilosci poronien w ostatnich czasach...przeciez to nie jest normalne,ze tyle dziewczyn nie donosi swoich dzieci.... szok, normalnie szok!

w czym lezy problem? w tym ze teraz tyle chemii w jedzeniu, czy w złym stylu zycia??? nie mam pojecia...
 
Ostatnia edycja:
Viola kiedys mieszkałam na Białołęce na Odkrytej.... mieszkasz w tych rejonach czy po drugiej stronie Modlińskiej?
Zauważyłam, że nasze maluchy prawie w tym samym momencie poczęte haha :-)


Saaraa
masz racje ze to nie normalne tyle poronień.... a przyczyn jest wiele niedobory niektorych minerałow w organizmie nawet moga doprowadzic do nieutrzymania sie ciazy....mysle ze stres-praca robi tez swoje podczas sytuacji nerwowych wydzielane jest cos (nie pamietam nazwy ) co powstrzymuje wydzielanie tego zaczarowanego hormonu na p.... , ponad to miesniaki inne schorzenia przebyte tez do tego niestety sie przyczyniaja...
poza tym zastanawia mnie jedna sprawa jak to jest z tabletkami hormonalnymi mi lekarz powiedział ze skutki dopiero po latach zobaczymy podobnie jak wplyw czestego badania USG na płód.... ja osobiscie tego rodzaju antykoncepcji nie stosowalam wiec nie wiem....

stres takze przeszkadza nam w zajsciu w ciaze sporo osob z moich znajomych robia kariere wszytsko fajnie kasa jest mieszkanko...ale niestety nie moga dorobic sie potomstwa to juz powoli staje sie chorobą cywwilizacyjną....
 
dokładnie...zajscie w ciaze to ostatnio spory problem dla duzej ilosci kobiet...No ale co my mozemy poradzic na to ? :(

Moj M oswiadczył mi przed chwila,ze w piatek jedzie poza miasto na całonocny wieczór kawalerski i wraca w sobote rano... :( eh...a ja sama cała noc bede jak patyk :(
 
reklama
a mi sie zdaje, ze to dużo chemii w organizmie- za duzo... i to powoduje wyparcie tych dobrych minerałów a te szkodliwe są silniejsze...

ja po wieczornym spacerku zjadłabym sobie zupkę ogórkową a nie mam ogórków kurde...

Saaraa a jak Twoja szafa?pracuj nad swoim, co by sie pomiesic!

ja dalej sie urządzam w swoim mieszkanku szczegóły dopieszczam... całe szczęscie już nic nie mam w workach, kartonach itp. hihi
 
Do góry