reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

a ja chrzanie moje rozstępy, mam i już, przynajmniej wiem od czego:-D
moje miśki śpią, Szymek pewnie obudzi sie koło 3-4, jak zwykle, kłade go w rampersie, bo jest za goraco na pajacyk i przykrywam tylko kocykiem cienkim

my używamy huggiesów premium, nigdy nie były przesikane, chociaz misiek sika dużo, ale ja często je zmieniam, jakieś 10 pieluch dziennie idzie, mieisk ma bardzo wrażliwego siusiaka i jak posika się za bardzo to piszczy
zuziunia - powinno byc 6 zsikanych pieluszek dziennie, to podobno świadczy o tym czy dziecko sie najada:confused:

a ja nie wiem kiedy zaszałm w ciążę - z Małgonią wiedziałam dokładnie którego dnia a tym razem "poszlismy na żywioł", inna rzecz, ze staraliśmy sie prawie rok...

a, mam problem s ciałkeim mojego Miśka - jest cały w malutkie czerwone kropeczki, ma suche nadgarstki i łydki a pod kolanami pod paszkami i szyjką ma takie czerwone placki. Kąpię go w Oilatum i w krochmalu, smaruję ale cholerka nic to nie daje, macie jakieś sposoby?
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam sie wieczorowa pora:tak:
u nas dzionek minal super:-) wylaczylismy wczoraj z mezusiem telefony i spedzilismy ten dzien tylko we troje:tak: a w zasadzie to w 5, bo psice byly z nami;-)
wybralismy sie nad wode, Mlody spal prawie caly czas, a my odpoczelismy jak niewiem co:tak: chyba zaczniemy czesciej wylaczac komorki, bo jakos tak spokojniej mi sie wydaje;-)
u nas Mlody juz ma tak ustalony rytm dnia, ze tylko sie cieszymy:tak: wsumie on od poczatku nie mial wiekszych problemow ze spaniem, ale juz przeszlo miesiac idze spac najpozniej o 20.30, a wstaje po 7:-) takze zyc nie umierac:tak::-)
ok, zmykam do kuchni pogadac jeszcze z mezusiem nio i wykorzystac nasz czas tylko dla nas;-):tak:
dobrej nocy zycze:-)
 
helo kobitki :-)
Mój młody dorobił się blach ;-):-D
Tyyyy zajefajne te blachy:-):-):-)
My zyjemy, wysypiamy sie nawet niezle, dzisiaj spalismy do 10:-pMlody zasypia snem kamiennym ok. 22.00, pozniej jedzenie ok 5 i 7.30, przy tym ostatnim niore go do nas i sie tak w trojke przytulamy i spimy:-)
Trzasnieta dzisiaj bylam troche, ta pogoda jest wkurzajaca jak diabli. A juz najbardziej mnie wkurza to, ze mieszkam w lesie, a nie mam jak isc na spacer, bo wszystko rozmoklo, poza tym wycinke robili i rozjezdzili sciezki, wiec bede musiala jezdzic do Rept, bo tam asfalt.. no zenada, ale co zrobic, tak to Mlody sie wietrzy w ogrodzie.
A swoja droga zazdroszcze Wam opalania na sloncu... kurde, piec minut u tesciowej na balkonie i od razu swedzaca wysypa, zostaje mi solar... na szczescie rozstepow nie mam, a stare mi tak zbladly, ze prawie ich nie widac:-p tyle ze stroju nie mam, bo wszystko jakos sie pokurczylo czy co...:-p:-p:-p

Milego wieczora Lasiunie!
 
witam

my wczoraj bylismy w kinie Julia zachwycona i juz zakomunikowala ze chce jechac no jakies puspeciki:) u mnie za oknem sie chmurzy wiec zaraz spadnie chyba deszcz:(
Patryk i Jula jeszcze spia wiec jem sniadanko i popijam kawke

Spaczyna super blachy:))

zycze milego dzionka:-):tak:
 
dzien dobry:-)
ja juz na nogach, a Mlody jeszcze smacznie spi:-) coprawda cwiczy karate, ale jeszcze spi;-):-D hi hi wasza maluchy tez tak maja:confused: przez ostatnie 2 dni obserwujemy Maksa i momentami mamy niezly ubaw z tego co on wyprawia przez sen:tak: zachowuje sie tak jakby jakis sport trenowal conajmniej, a jakie dzwieki przy tym wydaje to ho ho;-)
nio i musze sie pochwalic, ze rozgadal nam sie chlopak:tak: mezus sie smieje, ze z pojedynczych wyrazow juz wyrosl czyt agugu i bauuu:-D hi hi teraz tworzy juz zdania wielokrotnie zlozone, z kropkami, pytajnikami i wykrzyknikami;-):tak:
a mnie ogolnie dzisiaj ciezki dzien czeka:dry: najpierw na rehabilitacje idziemy, pozniej zaproszenia na chrzciny musimy kupic, posprzatac mieszkanie, jakas szamke ugotowac, a popoludniu mamy miec gosci.. przychodzi moja ciotka, z ktora dawno sie nie widzialam i nie rozmawialam.. hmm.. najkrocej mowiac przez moja mame przestalysmy ze soba rozmawiac, ale ona odezwala sie ostatnio i widac, ze jest dosc pozytywnie nastawiona, takze mam nadzieje, ze zle nie bedzie;-) dlugo bym mogla pisac na ten temat, wiec nie bede was zanudzac;-)
co do opalania.. ja wyskoczylam w stroju, nawet zdarzylam sie balsamem posmarowac i .. skonczylo sie na tym moje opalanie, bo synus sie uparl i niechcial sie uspokoic na tyle, zebym mogla sie na slonce wystawic:baffled: dokad sie nie rozebralam to spal, a pozniej jakby mi na zlosc robil.. takze dalej blada jak sciana jestem:dry:
nio nic, zmykam na kawusie jakas i wyruszam z domu zaniedlugo.. milego dnia wszystkim zycze;-):-)
 
Ja się tylko witam i od razu uprzedzam, że nie usiłuję doczytać... przede mną ciężki tydzień a za mną super zajęty weekend...
Nasz młody kawaler zaliczył pierwszy ślub i furorę zrobił - złote dziecko mam i już... później pyszne lody z małym na ręku (nie chciałam go tak długo fotelikiem męczyć)...
do tego wczoraj kolejne odwiedziny no i przed nami tydzień pracy i za pewne niespodzianek... lato się robi a to oznacza u mnie dużo ruchu i spontanicznych wypadów :D
Niestety teraz na bb nie będzie czasu bo i spacery dłuższe się szykują a w domu przede wszystkim obiadek i sprzątanko do zaliczenia

pozdrawiam was gorąco
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
tak w ogóle to wydaje mi się, że za dużo wątków się zrobiło... my je najzwyczajniej w świecie mnożymy i porzucamy po jakimś czasie...
 
Ostatnia edycja:
helo, u nas znowu pięknie więc zaraz uciekamy na plażę

Mój młody jak go wczoraj pochwaliłam że ładnie śpi, tak dziś było gorzej 21:30 - 2- 4- 6 hmmm coś mu się grubo poprzestawiało, no ale tata wyspany to mama będzie odsypiać na plaży;-)

Ja używam pampersów baby active, czasem w nocy jak czuję że ma w miarę sucho to nie zmieniam, ale zazwyczaj raz zmieniam, i żadnch przecieków nie ma.

A te zaczerwienienia w okolicach szyji, paszek, pod kolankam to z gorąca, ja często przemywam gotowaną wodą i juz widzę zdecydowaną poprawę :tak:
 
Wiatjcie Mamuśki. :-)
A moja Tolka nadal nie chce jeść:dry: przystawiam ją prawie co godzine, pociumka 5 minut i płacz. Dalej robi wodniste kupy i bulgocze jej w brzuszku a lekarz nie odbiera telefonu, napisałam mu smsa wczoraj i nic... cisza. Już bym chciała żeby było widać efekty leczenia ... tak sie o nią boje:-( A jeszcze w tym tygodniu muszę wybrać się z nią naszczepienie do przychodni i mam ochotę tam wygarnąć tym lekarkom co o nich myślę, wrrr
Trzymaj się Margaret, będzie dobrze. :tak:
tak w ogóle to wydaje mi się, że za dużo wątków się zrobiło... my je najzwyczajniej w świecie mnożymy i porzucamy po jakimś czasie...
Faktycznie bałagan nam się na forum zrobił. ;-) Może warto by było niektóre wątki skasować, bo teraz udzielamy się tylko na kilku.



U mnie w końcu ochłodzenie. :-) O 5, przy karmieniu, lało jak z cebra. Teraz nie pada i powietrze jest takie rzeźkie, więc szykuje nam się długggi spacer. :-)

Powoli szykuję rzeczy do wyjazdu. Zobiłam listę co powinnam kupić i jeszcze jedną co powinniśmy zabrać. Kurczę sporo tego, jak ja to spakuję... :confused: Całe szczęście, że jestem mistrzynią w upychaniu walizek. :-D
 
reklama
U nas znowu upal i siedzimy na razie w domku.Z zazdroscia ogladam fotki Spaczyny z plazy;-)
no i w te upalne dni mam 2 @:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: czyli nici z mojego czwartkowego oplania
 
Do góry