reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Poczytalam troche no i sie melduje,ze jakos sie trzymamy w ten upal:eek:
Wlasnie jem tosty i pije herbate a małż zajmuje sie miskiem.
Co do siniakow to ja tez mam je niewiadomo skad:confused::baffled:
Mam nadzieje,ze moj misiek nie bedzie mial takih nocy i dni jak Wasze malszki po szczepieniu...
Lece na zamkniety...
 
reklama
i ja wstepuje do klubu szczesliwych posiadaczek siniakow nie wiadomo skad:tak: coprawda ja podejrzewam, ze wiekszosc to od wozka poprostu, ale ostatnio pojawilo sie ich jak grzybow po deszczu:confused2:
nio, a moje dziecko przechodzi dzisiaj samo siebie.. wlasnie lezy w lezaczku i cale stopki ma juz zaslinione:szok: jest na etapie wpychania gir do buzi zamiast paluszkow:-D hi hi palce u nog juz jakis czas wklada do buzi, ale tak jak dzisiaj to pierwszy raz:szok:
nio i powiem wam, ze maly rozrabiak nam rosnie, a nasze psice juz sie go boja i obchodza lukiem:-D hi hi wczoraj jedna z nich podeszla do niego, zaczela go wachac, a on jej powyrywal wasyz fafli;-) teraz taka lysa z jednej strony jest i juz sie do niego nie zbliza poki co;-) a tak sie zastanawiam co te nasze biedne psice zrobia jak on chodzic zacznie:eek:;-)
 
a ja tylko zagladam aby powiedziec co u lekarza i oto co mi powiedziala rozwija sie idealnie wagowo ciut pod 50 centylem a wzrost idealnie 50 centyl.
chcem obalic takze mit ze cyckowe dzieci nie choruja prawie wcale bo moja ma zapalenie gardla i bierzemy antybiotyk.
wiec butlowe mamy powiedzcie wszystkim ktore na was gadaja aby pocalowaly was w cztery litery.
padam bo mala marudna i ide polezec razem z nia.
buziole jutro zajrze do was
 
a my dzisiaj po kapieli w duzej wannie:tak: Mlody zachwycony, bo kapal sie z mamusia;-) chlapal jako szalaly i nie bylo widac, zeby mu sie to nudzilo:tak: wsumie to juz jego drugi raz byl, za pierwszym razem kapal sie z mezusiem, ale lekko zdezorientowany byl, choc tez jakos szczegolnie nie protestowal:tak:
klucha zdrowka Hani zyczymy:tak:
 
Witajcie!
My dopiero niedawno o domu wróciłyśmy, ponad 5 godzin spaceru!!! :szok::-D
Ania już śpi, a ja spróbuję chociaż doczytać inne wątki, ale nie wiem, czy sił jeszcze starczy na odpisywanie.
Jakby co, to dobrej nocki!!!
 
nio i powiem wam, ze maly rozrabiak nam rosnie, a nasze psice juz sie go boja i obchodza lukiem:-D hi hi wczoraj jedna z nich podeszla do niego, zaczela go wachac, a on jej powyrywal wasyz fafli;-) teraz taka lysa z jednej strony jest i juz sie do niego nie zbliza poki co;-) a tak sie zastanawiam co te nasze biedne psice zrobia jak on chodzic zacznie:eek:;-)
Tak samo przerąbane ma moja kotka - Ania już dwa razy ją "pogłaskała" zostawiajac na pamiątkę sobie trochę sierści :eek::sorry:

Doczytałam tutaj :happy:
Klucha - trzymam kciuki za ja najspokojniejszą nocke i niech Ci się Haneczka szybko wykuruje, bidulka! Całusek dla niej :tak:

Do jutra Laski!!!
 
a ja tylko zagladam aby powiedziec co u lekarza i oto co mi powiedziala rozwija sie idealnie wagowo ciut pod 50 centylem a wzrost idealnie 50 centyl.
chcem obalic takze mit ze cyckowe dzieci nie choruja prawie wcale bo moja ma zapalenie gardla i bierzemy antybiotyk.
wiec butlowe mamy powiedzcie wszystkim ktore na was gadaja aby pocalowaly was w cztery litery.
padam bo mala marudna i ide polezec razem z nia.
buziole jutro zajrze do was
zgadzam sie w 100% ja i moja siostra jestesmy tego najlepszym przykladem ona byla karmiona butla i nie choruje w ogole a mnie mama karmila cyckiem i strasznie chorowita jestem moim zdnaiem to wszystko zalezy od organizmu kazde dziecko jest inne:)
 
reklama
Do góry