reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Melduje się i ja :-) Wlasnie odwaliłam kawał prasowania. Julcia spi. Dzieciaki starsze w szkole - czegóż chciec wiecej od życia ;-).
Nenius jak u Was? Zdrowiejecie?
 
reklama
Witam się i ja :-D
A mi wczoraj chrupnęło coś w krzyżu i koniec, ani wstać ani się wyprostować no masakra. Cała niedziela przeleżana w bólu, dziś trochę lepiej zobaczymy co będzie jutro.:sorry2:
Młodszy na szczęście śpi, a starszy ogląda bajkę.
 
Cześć

J

Pogoda u mnie okropna, pada deszcz i spłukuje resztki śniegu :-(, ale i tak wybierzemy się na spacer. :tak:

Wow, podziwiam i za samozaparcie i za odwagę. Ja jednak boję się brzydkiej pogody :zawstydzona/y:, hartowanie hartowaniem ale jak dziecko często choruje (mam na myśli D) to człowiek zaczyna się obawiać wszystkiego po kolei.

D wreszcie w przedszkolu, muszę tylko do apteki skoczyć i odebrać dla niej syrop, może taki "robiony" będzie lepszy niż te gotowe i poradzi sobie wreszcie z tym jej przewlekłym kaszlem.
 
Marzenaka tez mialam kiedys podobna sytacje - lekarz przepisał mi silny srodek przeciwzapalny - bo ibubrom nie zadzialal. W aptece można na szybko kupić takie żelowe plastry z substancją p/zapalną, trochę ulgi przyniosą i może bedziesz w stanie sie po tym ruszyc.Wyslij m. do apteki, a interniste do domu wezwij.
 
.
Nenius jak u Was? Zdrowiejecie?

przepraszam, że post pod postem :zawstydzona/y:

Dzięki kochana, w zasadzie jest ok, poza kaszlem, który jeszcze pozostał ale skoro rtg niczego nie wykazał w płucach ani oskrzelach to znaczy, że to tylko pozostałości po zapaleniu oskrzeli. Lekarka dała pozwolenie na powrót do przedszkola co mnie bardzo cieszy :sorry2:

Edit.

hihihihi jednak nie post pod postem.

Marzenka współczuję.
 
Hej!
Dawno mnie Tu nie było bo po powrocie do pracy nie mam czasu na nic:no:. Zuzanka nie lubi gdy mnie nie ma a jak wracam to garnie się do cyca. Teraz ciut chorowały, a Tuśka miała nawet temp. 40,5 więc sama nie wiem już czy żyję:baffled:
W pracy też urwanie głowy, ale ksiegowość do siebie to ma,że zamkniecie roku= sajgon:sorry2:
Ale fajnie do Was wpaść na moment i poczytać co słychać.
Miłego dnia:))
 
Cześć. :-)

Julian przysnął więc mogę doczytać co naskrobałyście. ;-)

Weekend minął leniwie, czyli tak jak lubię. ;-) Wczoraj Julian poprubował mojej zupy dyniowej, to był jego pierwszy dorosły posiłek i bardzo mu smakował. :-p
Kurcze... Coś słodkiego za mną chodzi, tylko nie wiem co... :baffled:

Miłego popołudnia. :-)
 
reklama
Do góry